HABER

İlk Bergüzar mı aldattı yoksa Tan mı?

Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk'ün 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıracaklarına kesin gözüyle bakılırken yaz başında ikilinin ani bir kararla ayrılmaları ve Bergüzar'ın Paris tatilinin ardından Binbir Gece dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç ile aşk yaşaması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Ayrılığın sebebi hakkından kesin bir şey söylenmese de Bergüzar-Halit aşkı kafalardaki soru işaretlerinin imdadına yetişti. Ancak bugün Bergüzar ve Tan'ın neden ayrıldıklarına dair birbirinin tam tersi 2 haber yine kafaları karıştırdı. İşte o 2 haberler...

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

Bergüzar Korel ile ayrılık nedenini 'istisnai bir durum' diye özetleyen Tan Sağtürk sonunda itiraf etti: İstisnai durum, şu an ortada gördüğünüzdür. Bunu hissettim ve ayrıldım, yoksa bu yıl evleniyorduk. Tan Sağtürk, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç cephesinde sular durulmuyor. Korel'in Paris tatili dönüşü Ergenç ile birlikte olduğunu açıklamasıyla gözler eski sevgilisi Tan Sağtürk'e çevrilmişti. Vatan'ın haberine göre Korel ile ayrıldıktan hemen sonra "Bergüzar ile aramızda çok istisnai bir durum gelişti ve bu yüzden ayrıldık" diye konuşan ünlü balet bu istisnai durumu sonunda itiraf etti. Tan Sağtürk ilişkisinin ihanet yüzünden bittiğini ima etti.

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

****İstisnai durum' neydi?****

Şu anda yaşadığımız, gördüğünüz durum. (Halit Ergenç-Bergüzar Korel ilişkisi)

Hissetiniz mi bu durumu?

Hissetmeseydim ayrılmazdım. Niye ayrılayım ki.

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

Aldatıldınız mı?

O cümleyi kurmak istemiyorum. Bunlar güzel cümleler değiller. Bergüzar'ı bazı yaşadıklarımızdan dolayı koruma altına aldım.

Buna rağmen neden susuyorsunuz?

Bergüzar'ı korudum, hâlâ da korurum. Onu zedelemeyecek açıklamalar yapmak zorundaydım. Ne yaşanırsa yaşansın Bergüzar'ı ayrı bir yerde tutarım.

Bergüzar Korel sizinle evlenmek istiyormuş fakat siz istememişsiniz...

Onun arzusu ilişkimizin devam etmesi ve geliştirmesi yani evlilik olması doğrultusundaydı. Bunu ben de istiyordum. Ona göre zamanlama yapıyorduk. 2009'da evlenecektik.

Sadık bir sevgili miydiniz?

Her zaman sadıktım. Kayıtsız şartsız sadıktım. Onu aldatmak demek kendimi aldatmak demek benim için.

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

Peki o?

Kafamda her zaman ilk tanıştığımız insan tiplemesi var. O portre bana sadık kalacaktır.

Sizin ihanet ettiğiniz de konuşuldu

Çok şükür ki benim o tip bir durumum olmadı. Tam tersi durum şu an ortada. Zannediyorum ki herkes farkında...

Tan Sağtürk bunları söylerken Sabah gazetesinden Bülent Cankurt ise tam tersi bir olayı kaleme aldı yazısında. İşte o yaz:

BERGÜZAR İLE TAN'I İŞTE BU RUS DANSÇI AYIRMIŞ!

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk'ün evlilik hazırlığı yaparken ayrılmalarının sebebi ortaya çıktı. Meğer ayrılığa, Tan Sağtürk'ün Rus bir dansçıyla aşk yaşaması neden olmuş. Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk'ün yaz sonunda iki yıllık ilişkilerini bitirmeleri herkesi şaşırtmıştı. Ayrılığın ardından birçok şey söylendi ama gerçek ayrılık nedeni ortaya çıkmadı. Korel susmayı tercih ederken Sağtürk ise, "Ayrılmamızın sebebi ben değilim" demekle yetinmişti. Korel'in dizideki rol arkadaşı Halit Ergenç ile Kurban Bayramı'nda Paris'e gitmesi ve döndükten sonra da birlikte olduklarını açıklaması üzerine tekrar gözler, Korel ile Sağtürk'ün ayrılma nedenine çevrildi.

ROMANTİKA'DA TANIŞMIŞLAR

"Demek ki, ayrılık nedeni Bergüzar Korel'in Halit Ergenç ile aşk yaşamasıymış" dedikoduları almış başını yürümüşken ayrılığa Sağtürk'ün neden olduğunu öğrendim. Edindiğim bilgilere göre Sağtürk, Korel ile birlikteyken Rus bir kızla aşk yaşamaya başlamış. Sağtürk, koreograflığını yaptığı 'Romantika' müzikalindeki dansçılardan biri olan Alora adlı Rus kızla provalarda samimi olmuş ve sonra da aralarında aşk başlamış. Korel, Sağtürk'ün telefonunda Alora'dan gelen mesajı yakalayınca ipler kopmuş. İşte ayrılığın gerçek sebebi buymuş.

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

"BENİM KOLTUKTA RUS OTURUYOR"

Bergüzar Korel, ayrılığın ardından yakınlarına, "Tan ile beraber beğenerek aldığımız ve hala taksitlerini ödediğim koltukta şimdi o Rus kız oturuyor, bu bana çok acı geliyor" diyerek dert yanmış. Sağtürk ile Alora şimdi o evde oturuyormuş. Bu arada Tan Sağtürk'ün, Korel'den ayrılmasına sebep olan Alora ile ilişkisinin sürdüğü kulağıma geldi. Madem hala beraberler neden fotoğraflarını çekmeyelim diye düşündüm. Bu işi de arkadaşım Mehmet Üstündağ başarıyla yerine getirdi ve Tan Sağtürk ile sevgilisi Alora'yı cumartesi günü görüntülemeyi başardı.

Tan Sağtürk'ün galerisi için tıklayın...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön