SPOR

CANLI

İlk yarı bitti sinirler gerildi!

45+1. dakikada Felipe Melo’yu topsuz bir pozisyonda çelme takıp yere düşüren Erkan Kaş’a, hakem İlker Meral’in kart göstermemesi Galatasaray teknik heyeti ve futbolcularını çıldırttı.

İlk yarı bitti sinirler gerildi!

Drogba, saha kenarına kadar gelip, 4. hakem İsmail Şencan’a “Hareketi gördün, neden orta hakeme söylemiyorsun. Gözünün önünde ayağına vurdu” diyerek tepki gösterdi. Ancak dördüncü hakem, Drogba’ya, “Karar orta hakemin” diyerek Galatasaraylıları kızdıran bir yanıt verdi. Mancini de, soyunma odasına gitmeden evvel bu sert hareket nedeniyle soluğu Tugay Kerimoğlu ile birlikte İlker Meral’in yanında aldı ve tepki gösterdi.

[Haberin fotoğrafları-![Karabükspor - Galatasaray](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120966/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3428-karabukspor-galatasaray.html)

Bu sırada Sneijder da, sinirli bir şekilde hakemin bu hareketi pas geçmesi üzerine öfkeli hareketlerde bulundu. Karabükspor İdari Menajeri, bir anda Hollandalı’yı itti. Sneijder’la, Karabükspor Menajeri arasında tansiyon yükselirken, araya Galatasaray tercümanı Mert Çetin ve Mancini girdi. Bu sırada, Karabük tribünleri “Sahtekar Burak” diye bağırıp, sahaya yabancı madde yağdırdı. Burak da yanına düşen çakmağı hakeme götürünce, taraftarlar Burak aleyhinde bağırmaya devam etti.

İşte o anlar


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
sahtekar burak ne oldu o avrupa kulüpleriyle yalandan adının anıldığı günlr foyan çıktı de mi bu sensin işte kocaman bir fıssssssssssssss
ağlayın hemen ağlayansaray
ağlayan sizzsiniz pislikler
provakatör burak iş başında,hakem adam gibi yönetsin,bakalım 6s puan alabilecek mi,çirkeflik yapmadan duramaz bunlar..
Takım
O
Av
P
Geri Dön