İlker Başbuğ'’dan 30 Ağustos mesajı

Ergenekon davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91’inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

İlker Başbuğ'’dan 30 Ağustos mesajı

Ergenekon Davası'ndan müebbet hapis cezasına çarptırılan ve Silivri 5 No'lu L tipi Cezaevi'nde tutuklu tutuklu bulunan Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kendine ait internet sitesinden yayınlanan, "30 Ağustos Mesajı" başlıklı yazıda şu ifadelere yer verildi: "Gazi Mustafa Kemal Paşa, Büyük Taarruzun başlayacağını Ankara'ya gönderdiği mesajla şöyle bildirmişti:

'Batı Cephesindeki Ordularımız, Allah tarafından gösterilen doğru yola dayanarak, Ağustos'un yirmi altıncı Cumartesi günü düşmana taarruza başlayacaktır.' 26 Ağustos 1922 günü başlayan Büyük Taarruz, Kahraman Türk ordusunun 9 Eylül günü İzmir'i düşman işgalinden kurtararak hedefine ulaşmıştır. Türk Ordusunun kazandığı bu büyük zafer, bağımsız ve modern Türkiye'nin doğuşunun adeta müjdecisi olmuştur.

Türk askeri, gerek duyulduğu an, ülkesinin düşmanları ile savaşmak ve vatanı, milleti uğrunda canını feda etmek üzere yetiştirmiş, eğitilmiştir. Vatanı ve milleti için şehit olmak, Türk askeri için en büyük şereftir. Türk subayı için, şehitlikten sonra, orduda ulaşılabilecek en yüksek rütbe ise orgeneral ve oramiralliktir."

"BÜYÜK TAARRUZUN 91. YIL DÖNÜMÜ MİLLETİMİZE KUTLU OLSUN"

"Bugün 30 Ağustos 2013'dür. Büyük taarruzun 91. Yıldönümü. Bugün, Türk ordusunun yetiştirdiği ve ülkesine, milletine uzun yıllar hizmet etmiş; başta 18 orgeneral / oramiral olmak üzere yüzlerce general / amiral, subay, astsubay ile Sivil memur cezaevlerindedir.

18 Orgeneral ve Oramiralin isimleri ve bulundukları son görevler ise şöyledir: (E) Org. Hikmet Köksal (K.K.K.), (E) Org. Ahmet Çörekçi (Hv. K.K.), (E) Org. İlhan Kılıç (Hv. K.K.), (E) Org. Teoman Koman (J. Gn. K.), (E) Org. Çevik Bir (1. Ordu K.), (E) Org. Çetin Doğan (1. Ordu K.), (E) Org. Tuncer Kılınç (M.G.K. Gn. Sek.), (E) Ora. Bülent Alpkaya (Dz. K.K.), (E) Ora. Özden Örnek (Dz. K.K.), (E) Org. İbrahim Fırtına (Hv. K.K.), (E) Org. İlker Başbuğ (Gnkur. Bşk.), (E) Org. Hurşit Tolon (1. Ordu K.), (E) Org. Fevzi Türkeri (Jn. Gn. K.), (E) Org. Orhan Yöney (K.K. EDOK K.), (E) Org. Şükrü Sarıışık (Ege Ordu K.), (E) Org. Hasan Iğsız (1. Ordu K.), (E) Org. Nusret Taşdeler (K.K. EDOK K.), (E) Org. Bilgin Balanlı (Harp Ak. K.), Büyük Taarruzun 91. Yıl dönümü milletimize kutlu olsun."

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 195 yorum
Benim Hala Cevap Bulamadığım Soru;Canım Ülkemi Yoktan Var Eden,Zaferden Zafere Koşan,Hiç Tereddüt Etmeden ŞEHİT yada GAZİ Olan Ecdadımızın Torunlarından Bir Kısmısı Nasıl GÖT KILI OLMAYI KABUL EDİYOR?Bunlar da Hiçmi Vicdan,Onur,Şeref vede Haysiyet Kalmadı da Kendilerini Bir Koli MAKARNAYA,Bir Çuval KÖMÜRE Satar Oldular?Birazcık İnsansak,ALLAHIN Kulu,Sevgili PEYGAMBERİM'in Ümmeti,CUMHURİYETİN Çocukları Olmak Buynumuzun Borcudur Erdoğan'ın%50'leri,Yanlış Kulvarlarda Gezmekle Birtakım Zalimleri ZENGİN Ediyor,Kendi Kendimizi FAKİRLEŞTİRİYORUZ.!Lütfen Artık Sapla Samanı Ayırma Vakti Geldi.!!!
HÜKÜMET KURMAK VE HÜKÜMET YIKMAKTAN VE MİLLETİ LAİK ANTİ LAİK DİYEREK KAMPLARA BÖLMEKTEN BAŞKA BU MİLLETE NE HİZMET ETTİNİZ HELE BİR DÖNÜP ARKANIZA BAKIN.
çok çok doğru cezalarını çekiyolar
kimse sizi bölmedi.siz laikliğe karşı olduğunuz için sürekli laiklerle uğraşıp provake ettiniz.onlar da söz söyleyince suçlu oldular.siz laikliği hala anlayamamışsınız.size ya anlatamamışlar,ya da sizlerin kafası çok kalı ondan algılayamamışsınız ayrıca güçlü ordun olmazsa seni kimse adam yerine koymaz.dünya devletleri abd den mi çekiniyor yoksa silahlı kuvvetlerinden mi bir düşünün bakalım.suriye girmek için sürekli gündem yaratan ve o çok salladığınız israille aynı kayığa binen temsilcilerimize neden bir söz söylemiyorsunuz.
alalhın geri düşünçelisi sen vatan nedir bilirmisin vatanını kaybedersen annarsın
Onu siz yaptınız . Milleti sadece akp ve yobazlar böldü .
sen arkana değil önüne bak,bi tane komşumuz kalmadı bilmem farkında mısın???
KiMiN umuRUnda 30 Agustos..millet makarna kömüR ve sahte hoCalık peşinde..para için herşeyimizi feda ettiKKK.
Evet o satılmış subayların ve paşaların banka hesaplarına bakacak olursan bunları daha iyi anlarsın, emin ol.
asıl siz hortumlayamadığınızdan açlıktan öleceksiniz
almanya savaşa girdi biz girmedik almanya bizden işçi alıyo biz dişimisin sayısına baktırıp onlara işçi gidiyoruz nedenini düşündünüzmü. hep bu darbelerdir. içeride yatanlar hangi darbeyi önlemişler bir incele.
80 yıldır siz yiyorsunuz doymuyorsunuz be şrfszler türkiyeyi kendi aranızda bölüştünüz. kalan 1 kömürle 1 makarna mı gözünüzde çok görüyorsunuz siz dua edinde altınızdaki arabayı villayı almıyorlar
sanada havuç verelimKKKKKKK
Hadi ordan . Senigidi seniiii....
Düzmece deliller, pkk'lıların gizli tanıklık yaptığı, iktidar partisi duruşmalarında ömür boyu hapse mahkum olmuş Başbuğ, dışarda olmamanızın sebebi, vatanı hiçbir zaman bir savaşa sokmak istememeniz.
nerden biliyon düzmece olduğunu
ATATİRK ün askerleri olduğunuzu vatana ihanet ederken de düşünseydiniz keşke...
sen önce yazmayi ögren ondan sonra laf kalabalıgı yap
Sen ilk önce ATATÜRK yazmayı öğren kardeşim yorum yapacağına . Hem sen kimsinki ya kim vatan hain i kim değil diye karar vericeksin.
Apo mu ilker paşa mı terörist dingil.....
vatana ihaneti, akpnin savcıları ve hakimlerinin verdiği kara ra dayanarakmı konuşuyorsun.
ihanet ne demek bilirmisin sen
Vatana ihanet edenler henüz mahkemeye çıkmadı. Yakında.
Bir de düzgün şekide ATATÜRK yazabilsen.
vatana ihanet derken biraz aç şu konuyu.ne yapmış bu adam
Apo hakkında da bu kadar cesur yazabilir misin? domuzun kanı ormana akarmış Türk düşmanları ortaya çıktı hep.
sen o komutanların emrinde askerlik yapmadın mı ?
yahu bu adamlar nasıl mesaj yayınlıyor dışarıya kendi internet sitesinden ? böyle saçmalık olmaz yatıyorsa adam gibi yatsınlar çıkabilecek ömürleri varsa çıksın o zaman yazsınlar hala kurtulamadık şu vatan hainlerinden yaa. birde ALLAH ALLAH demeye başlaması yokmu.. geçti caanım geeçtiii
Allah'ın kararlarını sen mi belirlemeye başladın...! delikanlı...?
apo'ya ve hüseyin üzmeze nasıl yazdırdılarsa onlarada öyle yazdırıyorlar
apo mesaj atarken sıkıntın yok!! hayırdır!!!
abdullah öcalan karı istediğindede böyle yazdınmı acaba duyarlı vatandaş
Apo nasıl talimatlar yağdırıyor acaba? Karakolları boşaltın diyor ertesi gün asker toplanmaya başlıyor örneğin.
GELECEKTE PİŞMAN OLDUĞUNUZDA DA DÜŞÜNCELERİİNİZİ AÇIKLAYABİLECEK CESARETİN OLACAK MI, YOKSA ORTAMA UYMA KORKAKLIĞINI MI GÖSTERECEKSİN ....?
Ne o bir tek sen mi müslümansın? Sen mi Allah dersin bir? Cahil Cüleyha Topluluğunun bir ferti daha...
senin başbakanın Apo ile görüşüp akil adam yapmadımı düşün bakalım kim vatan haini ama nerede sende düşünecek kafa makarna yemekten beynin durmuş akıl fukarası...
Yazik adam kafayi yemiş içeride...
bence de kafayı yemiş... ne demek şimdi türk subayı için şehitlikten sonra erişilecek en yüksek rütbe orgeneralliktir. bu insanlar bunu bilmeyecek kadar salak ise diyecek birşey yok.. harbi kafayı yemiş....
Koyunlar annayamaz. Yorum yapma bari.
sen dışarda yemişsin kafayı
Senin ne YEDİĞİNİ söylesem bana kızarsın... Anladın sen..
senin gibi namussuzlar yüzünden olmasın........!
EVET DOĞRU SEN AİLEN,LE SEVDİKLERİNLE RAHAT,RAHAT NEFES ALASIN DİYE,VEDE BU GÜZEL SÖZLERİ YAZASIN DİYE ,YILANLARLA BOĞUŞMAKTAN NE YAPSIN :Komutan,ım rahat ol eden bulur.
keser de döndü hesapta döndü , varsın bundan sonra su yatağında aksın , milletin içinden çıktığı halde kendini o milletten üstün gören , inançlarından dolayı inananlara zlmeden , halkı yıllardır şuc bucu diye bölen , terörü ve faili meçhulleri besleyen ve büyüten , vatanına milletine ihanet eeden kim varsa lanet olsun
keser dönecek sap dönecek o keserin sapı birilerine girecek takrar birgün merak etme canım sen rahat ol genelkurmay başkanı iki tane apocunun lafıyla cezaevine girsin
Henüz ne keser ne de sap döndü.
andıçtı,imza yaştı,kuruydu,bu boru parçasıydı....Sadece darbeciler içerde.Ülkesine uzun yıllar hizmet eden değil.İhanet edenler içerde.Sana mı kaldı 30 Ağustos için mesaj yollamak
anayasanın ilk 3 maddesini değiştirmeyi masaya yatıranlar değil yani vatan haini öylemi? uyan arkadaşım uyann! bir uyancan ama geç olcak iyi uykularrrr
vatan haini kalleş secimler yaklaşıyo hükümet yalakası kömür makarna erzak icin sıra al şimdiden sizinde sonunuz gelecek.
senin gibilere bişey çocugu denir ama ben söylemiyim herkes anladı
Aslında olanları anlayamayanlarla muhatap olmamalıyım ama Zeka seviyenizin oldukça geride olduğunu bir insan olarak söylemek zorundayım. Ne de olsa Sende Yüce Rakibimin bir kulusun. Biraz oku emi.
sen yüzde 80 müslüman olan bir ülkeye laikliği nasıl hak görürsün be cahil
Helal beee. Vallahi bunlara bu ceza bile az. Aslinda asacaklardi bunlari ama dua etsinler idam cezasi yok artik. Hala ötüyorlar.
sen malsın
yaşa sağol, varol senin de Zafer Bayramın! kutlu olsun. senin senin bulunduğun yere dıkılacak en az 10 milyon insan var ama elden bişey gelmez.devir onların devri.
Bu kutlamayı yazarken hiç utanma duygusu oluşmamış mı? Belliki o duygudan yoksun durumda... Ülkenin en önemli, güvenilir kurumunun başına geçip te o güveni demokrasiye karşı kullanmak hatasını işlemiş ve Türk Adaletince mahkum olmuş olması yetmiyor mu?
siz insan olamazsınız müslüman demiyorum insan olamazsınız zaten müslüman olmadığın belli hkarsan07
başbuğ bulunduğu konumu kullanan biri olmuş olsaydı bugün eleştirmek yerine babacığım diyor olabilirdin.
davar sen ot bile yememişsin ki kafan biraz çalışsa,samanı arada renklendir senin reçeten bu.
sen kimsin be,çık git TÜRKİYE CUMHURİYETİ' nden,sen ve senin gibilerle beraber.Artık hangi muz cumhuriyeti sizi kabul ederse.ben TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olarak sizin gibilerle aynı havayı solumak istemiyorum vatanımda,çıkın gidin hangi ülke olursa olsun!!!
Komutanım Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti kimlerin elinde geçti.
gerçek komutan olan halkın eline geçti
Agla!!
allah aşkına görün ya düşünemiyorsanız da söylüyorum adam mecliste bağırıyor bağımsızlık istiyor biz ayrı devlet olmak istiyoruz diyor sokak ortasında pkk lilar ile kucaklaşılıyor mitingler yapıyorlar BUNLAR İÇERİ ALINMIYOR bizim ülkemiz için çalışan SAYIN ORG.İLKER BAŞBUĞ'a müebbet.Başbuğ'u sesizce içeri alanlar bağıranları neden içeri almıyor hangi adalet sistemi çalışıyor acaba???artık bunların sesi kesilecekkkk bugün 30 ağustos ve biz bunları TÜRK MİLLETİ olarak şehitlerimiz ve gazilerimizin adına kabullenemiyoruz.
Kardeş senin o sokaklarda özgürlük diye bağıranlar varya onlarda o büyük komutan ların eseri .Türkiyeyi bölmek vede parçalama planları içinde içten yıkmak vardı. Ve böyle politikalarla ülkeyi iç çatışmanın içine sürüklediler hep .Doğu ve Güneydoğudaki cahil halkı hep kandırıp devletin üzerine kışkırtanda bunlar. ŞU GÖZÜNÜZDE "" AT"" GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKARINDA BAKIN BİDE OLAYLARA
he valla vatansever doğru.28 şubatta bikesim vatan haini olarak görüldü.işten çıkarıldı açıklama yapılmadı.sen o zaman don kilot aguuu aaguuuu diyor lolipop yiyordun:)
sen ne içiyonya,iyi kafa yapmış sende.söylede ne içtiğini strese girdiğimizde bizde 1-2 tane atalım :)
PAŞAM SİZLERİ ALLAH KORKUSU OLMAYANLAR CEZALANDIRDI. TÜRK MİLLETİNİN YÜREĞİNDE K A H R A M A N S I N I Z......30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARININ BİZE ARMAĞANIDIR ....TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ BÖLDÜRMEYECEĞİZ........
EVET İSRAİLİN AĞLAMA DUVARINDA AĞLAYABİLECEK KADAR ADI TÜRK BİR KAHRAMAN İNANMIYORSAN GOOGLE DA ARA
EMEK YEMEKLE TÜKENİR DEMİR EMİRi KESMEZ çünkü sözdür SÖZÜ KESMEK YARADANLA OLUR mükafatı KÖZ yada CENNETTİR
sen heyin kafasını yaşıyorsun??ayranı fazla içtin heralde..
yaptığın hainlikleri herkes biliyor. o şehitlerimizin vebalini nasıl vereceksin.??
bu yorumu beğenmeyenler kim acaba merak ediyorum
Vatan millet edebiyatı yerine darbe planlamak yerine adam gibi komutanlık yapsaydın.
Adam gibi komutanlık yaptığı için oldu zaten bunlar, yalaka olmadı yaşar büyükanıt gibi eğer öyle olsaydı İlker BASBUĞ'a da muhteşem bi tane Audi A8 verirlerdi emekli olurken !!!
kimseyi kandırmayın kimse suçsuz yere heleki Türkiye gibi bir yerde generaller içeri atılacak öylemi.....kimseyi kandırmayın bu ülke kamburdan kurtulmuştur..
görüyoruz işte icerdeler.hemde osman öcalan tanık,şendil sakık tanık .eeee tanık bunlar olunca her şey mübah olur. düzmace deliller ile insanları iceri atanlar yarın aynı şeyler başlarına geldimi aglamıyacaklar. akp bunların hesabını elbet bir gün verecek.dün kendini kuvvetli sananlar(kaddafi,saddam,mübarek,esat) bu gün kafaları gitmiş durumda.
bu adamların suçu kamuoyuna sunulmadı. hanginiz bunların yaptıkları idda edilen suçunu gözlerinizle gördünüz. burası türkiye, suçsuzu asarlar !! adamın allah demesine bile çamur atanlar olmuş, kardeşim müslüman insanın terazisi öbür tarafta, burda ölçmeyin !! işin diğer kısmı, belkide bu adamlar gerçekten millet-devlet için uğraştı nereden bileceksiniz. Bizler için çoluğundan çocuğundan uzakta görev yapıpta , şuan vatan haini diye içeri atılanlar var. Gerçek vatan hainleri abdullah öcalanı rahat etsin diye daha geniş konforlu koğuşa alan kişilerdir.
ben askerdeyken benim annemim başı kapalı diye yemin törenine almadılar bulanık zihnıtetliler şimdi cezalarnı cekiyor türkiyeyei yahudi sistemiyle yönetmeye calıanlar şimdi cezalarını cekiyorlar
adam gibi çalışsaydın bedavamı calışdın yaptıgınız gırgızlıklarda sizin olsun haram olsun bir davukdan daha küçük oldunuz halbuki biz sizinle gurur duyardık ama siz yahudi duvarına layıkmışsınız gidin gene aglama duvarına o size yakışır
tek şuları pkk ile mücadele etmek pkk ve bebek katiilin kurtarmak için bu insanlar uyduruk nedenlerle mahkum edildi elbet bunların öbür dünyada mahkum edenler ve muhkum olmalarına sevinenler verecek hesabını
Paşam, sizi göreve getiren kararnamenin altında kimlerin imzası var? Genel Kurmay Başkanlığını hangi devlet büyüklerimizle beraber çalışarak yaptınız? Sizin Şerefinizle emekli olmanızın kararnamesinde kimlerin imzası var? veeee siz suçluysanız, hapishanedeyseniz, bu kararnamelerin altında imzaları olanların dışarda ne işi var. Hala devlet yönetiminde nasıl söz sahibiler? ya onlarda sizinle beraber suçlu, yada sizin suçunuz yok! Ben de benim gibi düşünenler adına Zafer Bayramımızı Kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.
çok doğru teşhişi koymuş arkadaş.yerinde bir görüş.
HEPİNİZE SORUYORUM LÜTFEN CEVAP VERİN SİZİN SEÇME SANSINIZ OLSAYDI ERGENEKON BALYOZ VE DİĞER DAVALARDAN YARGILANAN VE VATAN HAİNİ DİYE TABİR EDİLEN VE SİLİVRİYE ATILAN BU PAŞALARI MI YOKSA DISARIDAKİ FETHULLAHÇILARI MI ORDUNUN BAŞINA GETİRİDİNİZ ELİNİZİ VİDANINIZA KOYUN VE CEVAP VERİN. TAMAM BUNLAR SUÇSUZ YADA KAHRAMAN DEMİYORUZ AMA DIŞARIDAKİ FETHULLAHÇILAR BUNLARDAN ÇOK DAHA AZ TEHLİKELİ DEĞİL. DEVLETİ TAMAMEN ELE GEÇİRDİLER. YASAMA YÜRÜT VE EN ÖNEMLİSİ YARGIYI ELEGEÇİRDİLER. MİLLET OLARAK NE KADAR KÖRÜZ BİR BAKIN AMERİKAN UŞAĞI FETO HER YERİ ELE GEÇİRDİ UYAN EY MİLLET UYAN UYAN
Ne bunlar gibi Yahudi uşaklarını; ne de ne olduğu kime hizmet ettiği belli olmayan adamları getirirdim Peygamber ocağının başına. Adam gibi işi gücü sadece askerlik olan, vatanı milleti için çalışan, kimsenin kılık kıyafetini kendine dert edinmeyen, modern savaş ve savunma stratejileri geliştirmeyi hedef bilen adamları getirirdim başa.
seninde kutlu olsun paşam hakkını bize helal et. biz evde uyurken sizler soğukta sıcakta vatanımızı beklediniz hakkınızı helal et paşam............gün doğmadan neler doğar
sen çok film izlemişsin:)
gece üstün açık kalmış senin
irticai faaliyet dememişsin paşam. yat adam gibi oranı buranı oynatma
AKP LİLERE ÖCALANLA MUTLULUKLAR,İLKERLER BİZE YETER
1 veya 2 yıl önce bir konuşmasında;" şövalye onurumuz" diye bahsetmişti.biz anlamayız şövalye haçlı onurundan.biz onlara akıncı onurunu zamanında gösterdik.şimdide boş geliyor türk onurundan bahsetmesi.işte içerde duvar var,müebbet ağla mason paşa
salak nerden anladın mason olduğunu beraber mi yattın? gerizekalı...
adinin atığı.kendi haline bak gafil ezik...validense mason ben baban degilim.gezizekalı.ne kadar girdi sana uşak
adında bile hayır yok ne ayaksın bilmem ama anladığım tek şey var adisin...
Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı: Düşün altında binlerce kefensiz yatanı. Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı: Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
neo ilker bey yoksa şu televizyonda gösterdiğin içi boş boru dumanını çıkarmıyormu.O zaaman sen o boruyu megafon olarak kullan belki seni o zaman duyan olur. Ama bence sen sus 'bülbülün çektiği dilindendir'
ÇOK MERAK EDİYORUM BU TÖRENLERDE DE SAYIN CUMHURBAŞKANIN KULAĞI FALAN AĞRIMASIN HEP TÖRENLERE DENK GELİYORDA
bu herif öbür tarafta fetoyla tayyibi üst üste koyar....bippp.....bu akp ye oy verenlerde fetoyla tayyibin kıçlarına vazelin sürerler:)
sizinde-milletimizinde zafer bayramı kutlu olsun..
tayyib erdoğan yargılansa kendi tabiriyle Esed de tanık olsa tayyibin hali ne olur????
ARKADAŞLAR ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAMLAR ÇIKAR TELEVİZYON PROGRAMLARINDA İLERİ GERİ BİLİR BİLMEZ KONUŞUR ASKERİMİZİ KÖTÜLERSE O TV LER BÖYLE İNSANLARI KABUL EDERSE BİZİM GENARALLERİMİZDE BÖYLE CEZAEVİ KÖŞELERİNDE YATAR ELBETTE BİRGÜN ONLARINDA HASABI VERİLECEK ADAMLAR PKK YI SAVUNUYOR TÜRK ASKERİNİ KÖTÜLÜYOR BUNU YAPAN MİLLETVEKİLLERİ BAZI ALLAH BÜYÜK HESAP ZAMANI GELECEK GEMİCİKLER PARALAR BİRGÜN SORULACAK
BORUDUR BORU.
ben sadece şunu bilirim insanların asli görevleri vardır eğer insanlar görevlerini yapmazsa düzen bozulur paşalarımız olduki aklının ucun dan darbe yapmayı gecirdi diyelim bu onların asli görevidir ülkeyi korumak düzen altın da tutmak amerika köpegi olmamak için dir.halkın ferahı güvende olması başkalarının hakimiyetine sokmamak onların başlıca asli görevlerinden dir. siz içerde aglarken sizin için göz yaşı döken halkın oldugunu unutmayın paşalarım bir gün bu halk uyanacak yargı onları da yargılıycak 30 oğustos zafer bayramımız kutlu olsun
Darbe vatana ihanettir.Bu suça teşebbüs edenlerin cezası müebbettir.Kimmiş o gözyaşı döken halk.Haini savunan da haindir....Bu halk uyandı da böyle oldu.Aptalca yorumlar yapmayın.Molotof kokteyli ile saldıran,ortalığı yakıp yıkan,kırıp döken eylemciler....Aptalca yorumlar yapmayın.Bu millet sizin parayla tutulmuş hainler olduğunuzu biliyor...
sağolun canım sağolun hepiniz sağolun iyi böyle cezanızı çekin türk adeletinede güvenin
başbuğNİN şimdimi ALLAH AKLINA GELDİ 28 ŞUBAT+GENEL KURMAY BAŞKANLİĞNA KADAR İSLAMA OCÜ GİBİ BAKAN OZAMAN ORDUDAN ATİLAN SUBAY VE AST SUBAYLARIN HAKKALARİNİ NASİL ÖDEYECEK ONU DÜŞÜNSÜN BEN KARAR VEREN HAKEM HEYETINDE OLSAM BUNLARA MAAŞ BİLE VERDITDIRMEM MAAŞ ALDIKLARINA DUA ETSINLER MAL VARLİKLARNI HAZİNEYE DEVRETIRIIRM
Daha burnunun ucunu göremeyenler yorum yapmışlar. İlker Başbuğ Adamdır. Küçücük beyinlerinizin oynanan büyük oyunun farkına varamaması normaldir. Belki onları içeri atacak kadar iradeniz vardı. Ama onları içerde tutacak kadar iradeniz var mı gerçekten... Bi daha düşünün derim...
yorum yapan arkadaşlar siz hepiniz bulanık zihniyetin sahibisiniz
SEN KESİN AKP LİSİNDİR BAKALIM SİZ BU KADAR OLEN VATAN EVLADININ HAKKINI OTEKİ TRFTA NASIL ODUYECEKSİNİZ VATAN SATAN ADİLER
Diğer Haberler