İnce, 'dünyanın en çok yakan arabası'nı paylaştı: 300 metrede 450 TL yaktı

CHP’de genel başkanlık için adı anılan Muharrem İnce, markete giderek gıda fiyatlarını eleştirdi. Market arabasıyla twitter hesabından bir de fotoğraf paylaşan İnce "Dünyanın en çok yakan arabası! 20 dakikada 300 metre yol yaptım 450 TL yaktı" dedi.

İnce, 'dünyanın en çok yakan arabası'nı paylaştı: 300 metrede 450 TL yaktı

Twitter hesabından açıklama yapan CHP eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bir reyonun önünde market arabası kullanırken çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

DÜNYANIN EN ÇOK YAKAN ARABASI

Artan gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri fiyatlarını eleştiren İnce “Dünyanın en çok yakan arabası! 20 dakikada 300 metre yol yaptım 450 TL yaktı” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 141 yorum
ince zorla kaşınıyorsun sana küfür etmemek için büyük caba harcıyorum
doğruyu söylüyor gücünemi git ti , sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz örümcek beyinliler
Bi dene istersen devrimci yumruk kafanda patlar
bimden başka markete de gidin kardeş anlarsın anyayı konyayı.
Niye, ne yaptı ki sana. Yoksa ...? Neyse geçmiş olsun, üzülme. Hamama git belki iyi gelir.
@sezeruyar2000 zorunamı gitti dümbük.
Şu an ortamda 25 erkeğiz, hiç kendimizi tutmadık sana baya bi sövdük sezercik! Adresi vereyim de bi yanımıza gel istersen yavru kuş!
@sezeruyar2000 senin için rahat olsun buradan sana bol bol küfür ediyoruz.
@can.canli puhahaha vallahi güleceğim yoktu ayık gezersen belki hayal kurduğunu anlarsın sağ kesim ülkede devrimi yapalı 16 sene oldu bu saatten sonra sizden cacık olmaz
Muharremcim 80 öncesi cüzdanlar doluydu ancak alacak bişey bulamazdık bir paket yağ için haftalarca beklediğimiz olurdu tüm kuyruklarında geçti çocukluğumuz bakma millet para yok diyor 8bin liralık telefon kullanıyor.
@ozibayozi 80 öncesi cüzdanlar da boştu
@ozibayozi 80 öncesi doğru bişey bulamazdik. Ama, hiç bir malımızı sattırmamıştık...Şu an öz malın olarak ne kaldı? Ben söyleyim...ayağında sadece bi donun!!!...Merak etme, yakında onu da kıçından alacaklar...insan gerçekten karşılaştırma yaparken biraz olsun BEYİNCİĞİNİ kullanır yaa...insan bu kadar mı beyinsiz olur?! Ve o yıllarda HUZUR vardı, MUTLULUK vardı, HUKUK vardı, NİZAM vardı...TÜRKİYE CUMHURİYETİ vardı...İNSANLAR MUTLUYDUK BİZ, MUTLUYDUK...
@ozibayozi nasıl doluydu biz neredeydik hem yalancı hem takunyacısınız.
@ali.saydan ECEVŞT KORKAGINDANMI BAHSEDİYON O CIKARMANIN BAŞ KAHRAMANI MERHUM NECNEDDİN ERBAKANDIR KAFASIZ
@ozibayozi bence cep telefonu nu dahi akp icat etti.neyin kafasini yasiyorusnuz dünya 20 yıl yapmış olduğu traki 100 yılda yapılmadı tüm dünyayı akp mi yönetiyor sanıyorsunuz veya bunca kolayligi getiren teknolojinin bir ürünü olan cep telefonu nu ne kadar kolaylık getirdiğini bilmez misiniz onu da mi akp getirdi
ozibayozi Yaşın küçük olduğunu sanıyorum hatırlayamadığına göre Merhum ECEVİT amerikanın karşı olmasına rağmen KIBRIS a çıktı KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNİ kurdu evet yağ bulamadık ama her gün 20-30 Türk vatandaşının öldürülmesine son verildi.Ama şimdi yunan gazetelerde okuduğumuza göre 18 TÜRK adalarına hava alanı ve silah yığınağı yaptı ŞİMDİ HARBİDEN KONUŞ SANA YAĞIMI VATAN TOPRAĞIMI? Bak bir şey daha hatırladım Başbakan ECEVİT makam arabası olarak reno 12 kullanıyordu.
@ozibayozi 1000yil öncede at ustundeydik hepsini sana torpil yaparak,sayende kazandı bu ülke.helal sana yürü beee..
@tugbaa_34 Samanı fazla vermişler sana. Cahil cesareti tavan yapmış. Cemaat yurdunda seni badeleyenlerin kulağına üfledikleri palavraları senin gibi otoburlara yutturursun ancak
@onebunesunesanane hukuk nizam vardı da o kadar faili meçhul neden aydınlatılamadı
@ozibayozi millet sizden ibaret degil biz kulanamıyoruz
Adamda espri anlayışıda var zeka da arkadaş.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler