Infinity Blade 3 Yolda!

iOS platformuna özel oyun serilerinden biri olan Infinity Blade, anlaşılan yoluna kaldığı yerden tam gaz devam ediyor.

Infinity Blade 3 Yolda!

iOS’ta en çok sevilenler ve oynanan oyunlar arasında Infinity Blade 1 ve 2 yer alıyor. Unreal Engine 3′ü kullanan Infinity Blade 1 ilk duyurulduğunda oldukça ses getirmişti. Unreal grafik motorunun mobil platforma adapte edilmesi ve görsellik manasında birinci oyun devrim yapmıştı. Devam yapımında ise gelişen grafikler ve oynanışla birlikte Infinity Blade başarısını daha da yükseltti.

Yapımı yılan hikayesine dönen Infinity Blade: Dungeon ise oynanış bakımından daha farklı olacaktı, ancak ertelenmelerin ardından iptal edildi.

Her ne kadar Infinity Blade: Dungeon iptal edilmiş olsa da, Chair Entertainment serinin bir şekilde devam edeceğini de açıklamıştı. Infinity Blade 3′ün yolda olduğunu söyleyebiliriz. Zira Chair çalışanlarından tester Michael Lochrane’in LinkedIn profilinde, oyunlar arasında “Infinity Blade 3 For iPhone” ibaresi yer alıyor. Bu şaşırtıcı bir gelişme olmadı. El altından Chair’ın yeni oyunu hazırladığı söylentileri vardı. iPad 3′teki Infinity Blade: Dungeon tanıtımını hatırlarsanız, Eylül’de gerçekleşmesi beklenen Apple etkinliğinde yeni oyunu da belki görebiliriz. Ne dersiniz?

“iyi-mail” Dönemi Başladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler