İngiliz kompleksi!

Fenerbahçe takımının Chelsea ile oynanacak rövanş karşılaşmasına vize alabilmek için İngiliz Konsolosloğu'nun görevlendirdiği aracı kuruma giderek topluca parmak izi vereceği öğrenildi

Fenerbahçe takımının, Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea ile İngiltere'de oynayacağı maça vize almak amacıyla topluca İngiliz Konsolosluğu'nun görevlendirdiği bir firmaya giderek parmak izi vereceği, özel vize fotoğrafı çektireceği öğrenildi.
İngilizlerin uygulamaya koyduğu yeni yönteme göre vize işlemlerinde konsolosluğun görevlendirdiği aracı kuruma bizzat başvurmak gerekiyor. İngiltere vizesi almak için önümüzdeki hafta bu kuruma gidecek olan Fenerbahçeli oyuncuların ve teknik heyetin parmak izleri alınacak. Takımın vize işlemlerinin evrak detayı kulüp çalışanlarınca yapıldı.
Bu arada Premier Lig'de Tottenham ile 4-4 berabere kalan Chelsea'nin menajeri Avram Grant, Fenerbahçe sınavı için yorum yapmazken, Chelsea'nin büyük maçlarda neden istediği başarıyı bir türlü gösteremediği sorusuna, "Kazandığımız maçlar normal oluyor da kaybettiğimiz maç neden büyük oluyor" cevabını verdi.