HABER

İngiltere'de skandal! Yüzlerce kişi, suyun içerisinde tecavüze uğrayan kızı hiçbir şey yapmadan izledi

İngiltere'de bulunan bir plajda utanç dolu anlar yaşandı. Binlerce insanın plajda olduğu sırada topu suyun içine kaçan kız, kendisini denize çeken şahsın tecavüzüne uğradı. İddialara göre kızın tecavüzüne uğradığını görenler, sadece izlemekle yetindi.

İngiltere'de skandal! Yüzlerce kişi, suyun içerisinde tecavüze uğrayan kızı hiçbir şey yapmadan izledi

Bournemouth Echo'da yer alan habere göre İngiltere'deki Bournemouth plajında binlerce kişinin yüzdüğü sırada yaşanan olay, duyanları şoka uğrattı. İddialara göre kumda top oynayan 15'li yaşlardaki kız, denize doğru kaçan topun peşinden gitti. Bu sırada denizde yüzen 17 yaşındaki Dabby isimli genç de kızı suyun içine doğru çekti.

KİMSE MÜDAHALE ETMEDİ İDDİASI

Genç adama karşı daha fazla direnemeyen genç kız, suyun içine girmek zorunda kaldı. Suyun içerisinde kıza dakikalarca tecavüz eden şahıs, arkadaşının gelmesiyle birlikte kızı bırakmak zorunda kaldı. Yine iddialara göre kızın tecavüze uğradığı sırada plajda olan binlerce kişi ise olaya müdahale etmedi.

"OLAYDAN SONRA TELEFONUMU İSTEDİ"

Olayın ardından polise ifade veren genç kız, "Topu almak için suya girdim. Beni zorla içeri çekti. Göbeğimin altı suda kalınca da tecavüz etmeye başladı. Hiç kimse yardımıma gelmedi. Arkadaşının bize doğru yaklaşmasıyla beni bırakmak zorunda kaldı. Tecavüzden sonra kendimi çok kötü hissediyordum ama onu beni izlemeye devam etti. Hatta telefonumu bile istedi" dedi.

Polis ekipleri, genç kızın kendilerine verdiği ifade ve çizdirdiği robot resim doğrultusunda 17 yaşındaki saldırganı yakalamak için çalışmalara devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
İngiltere polisi kanunlar çerçevesinde görevini yerine getirib,sonrasını adalate birakacak,İngilteredeki bağımsız adalette kanunların verdiği yetkiyi kulanarak,kisa bir sürede gereğini yerine getirecektir,orda halk neden saldirmadı,neden linç etmedi diyenlere diyorum,insanlar adaletlerine güveniyorlar,işi sokak zihniyetiyle değil hukuka bırakiyorlar.
sende git orda ingilterede yaşa o zaman ,riyakår nankör insan....
@bclaen bu olayın hayret verici bir tarafı yok çünkü ingiltere tecavüz ülkesi.. bir kadın işten geç çıksın ,yani biraz geciksin, hava sadece kararsın ,evinin yoluda şehirdeki merkez parktan geçsin.. eve sağlam varamaz.. asıl hayret verici olan senin ingilizlere olan hayranlığın..
Yani milletin müdahale etmemesi sence normal ve olması gereken bir durum. Öyle mi?
çok yaşa emi ne güldüm.
ne alaka? birini bogazlayip oldurseler, herkes " ölecek ama nasılsa cezasını bulacak " mantığıyla hareket etsin o zaman
Yahu arkadaş...Kanun,hukuk, adalet tamamda bari kızı kurtarsalardı da gerisini adalete bırakmaları.
@bclaen iyi senin ailenden herhangi bir kadının başına geldiğinde bu yolu takip edersin
Vaybe adaletine güvenmis tr kim takar adaleti adamı suda boğarlar gelmiş riv riv yapıyorsun
hiç bir sistemde kuru kalabalığı zaptedemezsin. Ne adaletinden bahsediyon sen.
Tecavüzu engellemek gibi bir niyetleri de yok muş zaten tabi gerçekten tecavüz ise
Ya böyle birşeyin olması mümkün mü, bırakın İngiltere’yi Kenya’yı, dünyanın hangi toplumunda olursa olsun birisi böyle zor durumdayken bağırsa anında herkes müdahale eder. Bu kızın bağırdığına yardım istediğine ve tecavüze uğradığına inanmıyorum halinden gayet memnunmuş gibi olaylar gelişmiş
bu işin içinde bir iş var
Geri Dön