HABER

İniş yapan uçağa lazer tuttular

İniş ve kalkışlarda uçaklara lazer ışığı tutarak, uçuş emniyetini riske sokan ‘lazer magandaları’ iş başında.

İniş yapan uçağa lazer tuttular

İstanbul’da etkili olan lodos nedeniyle Ataköy yönünden Atatürk Havalimanı iniş yapmak için alçalan THY uçağına, Beyoğlu-Tophane civarından lazer tutuldu.

Uçuş emniyetini riske sokan lazer ışığını fark eden uçağın kaptan pilotu durumu Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ne bildirdi. Kule görevlileri durumu DHMİ yetkililerine rapor etti. Bunun üzerine DHMİ yetkilileri uçuş güvenliğini etkileyen lazer tutulması olayını Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü Önleyici Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin lazer magandalarını yakalamak için bölgede arama çalışması başlattığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
bizim millet cidden mal ya. belkide sapanla taş atanda vardır:)
sapanla taş atanı gözümle gördüm...
hhahaha . Sabah sabah iyi güldüm haklısın valla yapar
Akp oy vermeseydiniz başımıza bunlar gelmezdi :) (bir kez de ben saçmalamak istedim) her habere genelde bu yorum yapılıyor alakalı alakasız :)
bence de akp den kaynaklanıyo onlara oyvermeseydiniz bunlar omazdı:))
hahahahah
en küçük olayda ülkemizi milletimizi küçültücü ya da cahil olarak tanımlamaktan vazgeçelim lütfen.her ülkede ve millette bu tarz insanlar var.iş ki bu cahilleri ve iş güzarları eleştirmek olsun.hatta yakınınızada varsa uyarın.yani sizlerde bişeyler yapın...gelişmemiz herkesin menfaatine olacak çözümlere bağlıdır.
Geri Dön