HABER

İnsanın pin kodu nerede gizli?

İnsanın Pin Kodu Uzmanı Mercan Özgür, doğum tarihlerinin, insanların kişisel özelliklerini ortaya çıkardığını belirtti.

İnsanın pin kodu nerede gizli?

Başbakan Erdoğan'ın doğum tarihinden pin kodunu çıkaran Özgür, Erdoğan'ın liderlik vasfına sahip, şefkatli ve sahneyi iyi kullanan bir kişi olduğu tespitinde bulundu.

İnsanların pin kodu, doğum tarihleri üzerinden yapılan küçük bir hesaplamayla ortaya çıkartılabiliyor. İnsanın Pin Kodu Uzmanı Mercan Özgür, doğum tarihinin, tüm kişisel özellikleri ortaya koyduğunu söyledi. Pin kodunun, insanların kendisini tanıması açısından birçok fikir sunduğunu kaydeden Özgür, insanların pin kodunu ortaya çıkarmak için oldukça karmaşık bir formül kullandıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Baykal'ın isimleri verilmeden belirtilen doğum tarihleri üzerinden pin kodu tespiti yapan Özgür, ilginç sonuçlara ulaştı. Özgür'ün pin kodu testine göre Cumhurbaşkanı Gül utangaç ve babacan bir özelliğe sahip. Test, Cumhurbaşkanı Gül'ün geçen yıl oldukça fazla yorulduğunu da ortaya koyuyor.

Başbakan Erdoğan girdiği ortamlarda kendini fazlasıyla hissettiriyor, sahneyi iyi kullanıyor. Şefkatli olan Erdoğan, insanların faydası için çalışıyor. CHP lideri Deniz Baykal ise zaman zaman stres problemi yaşıyor. Teste göre her üç isim de liderlik vasfına sahip.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler