Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Instagram canlı yayınında frikik verdi! Göğsünün açıldığını uzun bir süre fark etmedi... Sosyal medyanın gündemine yerleşti

  Eski futbol menajeri Wanda Nara açtığı bir Instagram canlı yayınında koltuğa uzanırken frikik verdi. Göğsü açılan Nara uzun bir süre boyunca frikik verdiğini fark etmedi. Bu anlar sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan eski futbol menajeri Wanda Nara, Instagram’daki 15 milyon takipçisine bir canlı yayın açtı. Ev halini takipçilerine göstermek isteyen fenomen isim tişörtünün üzerinden kaydığını fark etmeyince frikik vermekten kurtulamadı. Bir dakika boyunca göğsü açık bir şekilde canlı yayına devam etti. Bu anlar sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  Yakın arkadaşıyla evinde zaman geçirdiği anları Instagram canlı yayınında göstermek isteyen Nara, talihsiz bir gardırop kazasıyla başbaşa kaldı. Arjantinli fenomen isim iç çamaşırı giymeyi tercih etmediği siyah bol tişörtünün alt kısmından göğüs ucunun gözüktüğünü anlamadı. Arkadaşının uyarısıyla dekoltesini kapatan fenomen ismin Instagram’ın topluluk kuralları gereğince ceza alıp almayacağı için tartışma yarattı.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler