HABER

Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? Instagram ne zaman düzelecek?

Popüler sosyal medya platformlarından Instagram'ın çöküp çökmediği merak ediliyor. Uygulamaya girerken sorun yaşayan vatandaşlar yavaşlığın sebebini merak etmeye başladı. Peki Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? İşte sorunun sebebi...

Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? Instagram ne zaman düzelecek?

Popüler sosyal medya platformlarından Instagram'da bazı kullanıcılar "Akış yenilemedi" uyarısı almaya başladı. Yaşanan gelişmenin sonrasında soruna ilişkin nedenleri merak edenler "Instagram çöktü mü, neden açılmıyor?" sorularına yanıt arıyor. Peki Instagram çöktü mü? Ne zaman düzelecek?

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

16 Mayıs Pazartesi akşam saatlerinde Instagram'da bazı kullanıcılar sorun yaşamaya başladı. Pek çok kullanıcının akışı yenileyemediği öğrenilirken, hatanın ne zaman çözüleceği de merak edilmeye başlandı. Kullanıcıların profillerine erişemediği bu sorunla ilgili Instagram'dan henüz herhangi bir açıklama gelmedi. Açıklama gelince sayfamızda yer vereceğiz.

INSTAGRAM NE ZAMAN DÜZELECEK?

Instagram'ın ne zaman düzeleceği merak ediliyor. Uygulamada yaşanan akış yenilenemedi sorunu, kullanıcıların Instagram'a girebilse bile paylaşılan fotoğrafları görmesini engellemekte ve yeni bir paylaşım yapmasına imkan tanımamakta. Instagram milyonlarca kullanıcının buluştuğu dev bir platform olduğundan yer yer teknik sorun yaşanabiliyor ve dünya genelinde yaşanan teknik bir arıza sebebiyle Instagram çökebiliyor.

Instagram akış yenilenemedi sorunu kullanıcıların yer yer karşısına çıkabilen bir hata mesajı olarak biliniyor. Bu hata mesajını almaya başladıysanız bunun iki sebebi bulunmaktadır. Ya internet bağlantınız sorunludur, yani internete erişiminizde sıkıntı vardır. Ya da Instagram'ın bizzat kendisinden kaynaklanan bir teknik sorun oluşmuştur.

16 Mayıs akşamı yaşanan sorunun ne zaman düzeleceği hakkında bir açıklama geldiğinde haberimizde yer verececeğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler