İnternet fenomeni 'Taksim Dayı' İstiklal Caddesi'nde

Kadıköy'deki sokak röportajıyla ün kazanan internet fenomeni 'Taksim dayı' gazetecilerle birlikte bir ilki gerçekleştirdi. Ümraniye'de yaşayan fenomen dayı hayatında ilk defa Taksim'e gitti. İstiklal Caddesi'nde ise büyük bir ilgiyle karşılaştı.

Kadıköy'de yapılan sokak röportajıyla fenomen olan 'Taksim dayı' lakaplı Muharrem Topal, kendisine sorulan ingilizce 'Taksim'e nasıl gidebilirim?' sorusuna verdiği cevapla olay olmuştu. İngilizce cevaplar vermeye çalışan Topal'ın röportajı kısa sürede internette milyonlarca izlenmeye ulaştı.

"HELLO, ENEGEYN"

Ümraniye'de yaşayan Topal, hayatında hiç Taksim'e gitmediğini söyledi ve Show Haber muhabiri Ali Çiçek'le birlikte ilk kez Taksim sokaklarında gezdi. 'Hello, enegeyn, haksim' sözleriyle ün kazanan Topal, Taksim'e adım atmasıyla ilgi odağı oldu. Fenomeni görenler yanından ayrılmayıp fotoğraf çekildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
yahu ben enbaşından demiştim dayı taksimin yolunu bilmiyor o yüzden cevap veremedi diye, ingilizce bilmediğinden değil yani :D
rahat bırakın adamı yahu.
adamın belli ki mental bir sorunu var iyice reklam edip millete eğlence malzemesi yapmaya ne hakkınız var sizin reyting uğruna.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler