İnternet sitenizin olmasının vakti gelmedi mi?

İnternet sitenizin olmasının vakti gelmedi mi?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kişisel internet siteleri hızla artıyor. İnternet kullanıcıları, interneti yalnızca okumak, bilgi almak için değil kendilerine ait bir alana sahip olmak ve bu alan içerisinde birikimlerini, anılarını veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyi paylaşmak için de kullanıyorlar.

Kişilerin kendi adını taşıyan bloglara, yalnızca arkadaş veya aile çevresi tarafından bilinecek bile olsa fotoğrafların, yorumların bulunduğu sitelere ve hobi sitelerine hergün binlerce yenisi ekleniyor. Kullanıcılar şu an herhangi bir site kurmayacak olsalar bile sadece isimlerini taşıyan alan adlarına sahip olmak ve kendi adlarını taşıyan sitelere bağlı email adreslerini kullanmak için bile alan adı satın alıyorlar.

Tüm bu nedenlerden dolayı, Türkiye'nin en büyük portalı Mynet'in, milyonlarca kullanıcısı için başlattığı "Herkese Bir İnternet Sitesi" kampanyasına olan ilgi tüm hızıyla sürüyor.

Alan adını alana, bir adet alan adına bağlı email'in ve 1 MB web alanının hediye edildiği kampanya sayesinde kullanıcılar internete ilk adımlarını çok ucuza, yalnızca 19 YTL + KDV gibi bir fiyata atıyorlar. Hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen hazır site aracı sayesinde sitelerini de kurabilen kullanıcılar, tek bir adımda email adreslerini de belirleyip dünyanın en iyi 5 email sağlayıcı şirketinden biri olan Mynet'in email altyapısına sahip emaili de kullanmaya başlıyorlar. Kullanıcılar dilerlerse bu paketlerine hemen veya daha sonra ekstra alan adı, email vb. ek özellikleri de uygun fiyatlarla ekleyebiliyorlar.

Bunun yanısıra daha profesyonel kullanıcılar ve şirketler için geliştirilmiş proservis paketleri, arama motorlarına kayıt hizmeti, gizli alan adı kaydı, güvenlik sertifikaları gibi hizmetlerde Mynet'in Proservis ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor.

ALAN ADINIZI SEÇMEK VE İÇERİSİNDE EMAİL VE HOSTİNGDE BULUNAN KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

TÜM PROSERVİS ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN