İnternette kan donduran ilan

ABD'nin New York kentinde kız arkadaşının iki aylık bebeğini internet üzerinden 100 dolara satışa çıkaran kişi hakkında 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İnternette kan donduran ilan

Kız arkadaşının iki aylık bebeğini internetten satışa çıkaran gencin bir yıl hapsi isteniyor.

Bir giyim mağazasında çalışan 22 yaşındaki Paul Marquez, kendisiyle "yeterince ilgilenmediğini" düşündüğü kız arkadaşının iki aylık bebeğinin fotoğrafını bir web sitesinde "satılık bebek" başlığıyla yayınladı.

Bebeğin ailesi olarak ilan veren Marquez, ilanda bebeğin oynamayı ve eğlenceyi sevdiğini ama astım hastası olduğu için istemediklerini söyledi. 19 yaşındaki kız arkadaşından habersiz ilan veren Marquez, ilgilenenler için bebeğin annesinin telefon numarasını da verdi.

1 YIL CEZA ALABİLİR

Bir kişinin bebeği almak için araması üzerine ilandan haberdar olan 19 yaşındaki anne polise başvurdu. Olayın adliyeye intikal etmesinin ardından Long Island savcısı, Marquez hakkında "çocuğun huzurunu tehlikeye atmak ve taciz" suçlamasıyla dava açtı.

Marquez'in suçlu bulunması halinde bir yıl hapis cezası alabileceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Mal adAm islamın olmadığı yerde merhamet olmaz...
islamın olduğu her yerde kaos var.
İSLAMIN OLDUĞU HER YERDE OLUR. AMA MESELE O MÜSLÜMANI BULABİLMEKTE.
herşeyi dine yoran adam, insanlığın dinle alakası olmaz. islam coğrafyasında merhamet az bulunur bir şey; bakınız iran, suriye, mısır, libya ve Türkiye..
islamın olduğu yerlerden haberinmi yok senin?...
akıl yeterince gelişmemiş tek kelimeyle manyakk....
Ne malllar var
akıl denen bişey yokki gelişsin
BEN 100 ( YÜZ ) DOLAR VEREYİM SATIŞTAN VAZGEÇSİN. PARAYI MI İHTİYACI VAR YOKSA ÇOCUKTAN MI KURTULMAK İSTİYOR. ÇOCUKTAN KURTULMAK İSTİYORSA DA YOLU BU DEĞİL . FOTOĞRAFTAN ( BAKIŞLARINDAN ) ANLADIĞIM KADARIYLA NE YAPTIĞININ BİLİNCİNDE DEĞİL...
meksikalı ya da onun gibi bir şey. uyuşturucu kaçakçısı adayı.
Diğer Haberler