İnternette tanıştı! Endonezyalı kadınla evlenebilmek için yardım bekliyor

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Kızılbel köyünde iki yıl önce internetten tanıştığı Endonezya’da yaşayan Wurini Handayani (48) ile evlenmek isteyen 51 yaşındaki Celal Gider, hayallerini gerçekleştirebilmek için yardım isteyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup gönderdi.12 yıl önce eşinden ayrılan Gider, aşkı ilerleyen yaşında bulduğunu söyledi.

Çaycuma’ya bağlı Kızılbel köyünde 12 yıl önce eşinden boşanarak çocuklarıyla yaşamaya başlayan operatör Celal Gider, iki yıl önce internette Endonezya'da yaşayan Wurini Handayani ile tanıştı. Arkadaşlıklarını ilerleten Gider ve Handayani evlenmeye karar verdi. Birlikte Kızılbel köyünde yaşamak isteyen Gider ve Handayani, maddi imkansızlık nedeniyle bir araya gelemedi. Cep telefonuyla görüntülü aramayla görüşebilen Gider ve Handayani, kavuşmak için destek bekliyor.

CUMHURBAŞKANI'NA MEKTUP YAZDI

Celal Gider, ulaşım ve diğer masraflarla birlikte 20 bin liraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazarak destek istediğini anlatan Gider, 51 yaşında aşkı ve sevgiyi bulduğunu anlattı.

İnternette tanıştığı Endonezyalı kadınla evlenebilmek için yardım bekliyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
hayırlısı olsun. kafada peruk yalnız.
@ogzz_1682 yenge kel kafayı görünce şok olacak :D
Gittib onu mu gördün biraderim :D
ÇIKMAZ zaten Zonguldak çaycumadan adam zonguldagın iki delikanlı ili var biri Alaplı digeri eregli ÖBÜRKİLER at gitsin çöplüge
hem peruklu hem de maddi durumu yok,bir de devletten yardım istiyor
dikkate bak vallaha bravo
aşkmış yeme bizi amca:)
aşk mesafe tanımaz derler, yokluk herşeyi tanıtıyor insana, garip olaylar için bile insanlar neler yapıyor. enteresan olan onlarca içler acısı durum varken bu durumun böyle haber sitelerine konu olması :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler