HABER

İntihar edemediler

ANTALYA (İHA) - Antalya'da 3 gün önce bir otel odasında birlikte bir kutu hap içerek intihara teşebbüs eden çiftten, diş hekimi Ulvin Vural'ın dün taburcu edilmesinin ardından bugün de eşi Alper Vural tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Alper Vural'ı hastane çıkışında eşi karşıladı.

Edinilen bilgiye göre, 3 ay önce evlenen ve evlendikten sonra İstanbul'dan Antalya'ya gelerek ev kiralayıp kendilerine iş düzeni kurmak isteyen Diş Hekimi Ulvin Vural (28) ve Elektronik Mühendisi Alper Vural (30) çifti, işlerini istedikleri gibi kuramadı. Ekonomik sıkıntıya düşen genç çift, birlikte intihara teşebbüs etti. Bir otel odasında birlikte hap içen çift, olaydan önce genç kadının annesini arayarak intihar edeceklerini söylemeleri sayesinde kurtulmuştu. Ulvin Vural'ın annesi, Antalya polisine haber vermiş, ve bunun üzerine polis otelde çifti baygın halde bulmuştu.

Akdeniz Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Ulvin ve Alper Vural çiftinden Ulvin Alper, dün hastaneden taburcu olmuştu. Yoğun Bakım Ünitesine kaldırılan Alper Vural ise bu sabah saatlerinde hastaneden taburcu edildi. Alper Vural, hastane kapısında eşi Ulvin Alper tarafından karşılandı. Çiftin, akşam saatlerinde İstanbul'a döneceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön