İntihar etmemesi için polis bekliyor

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi H.Z., Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde ölüm kalım mücadelesi veriyor. 10 bıçak darbesi alan gencin başında polis 24 saat nöbet tutuyor.

4 BİN MESAJIN ARDINDAN GELEN CİNNET

TIP ÖĞRENCİSİ DEHŞET SAÇTI

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi H.Z. (22), aşkına karşılık vermeyen 3. sınıf öğrencisi Çağla Arin'i boğazını keserek öldürmüş ve ev arkadaşı S.T.'yi de yaralamıştı. H.Z. daha sonra elindeki bıçakla önce sol el bileğini, boynuna 6 bıçak darbesiyle boynunu ve 3 bıçak darbesi ile de karnından kendisini yaraladı. Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan H.Z.'nin hayati tehlikesinin halen sürdüğü öğrenildi.

4 BİN MESAJIN ARDINDAN GELEN CİNNET

TIP ÖĞRENCİSİ DEHŞET SAÇTI

Şanlıurfa Devlet Hastanesi genel cerrahi bölümü yoğun bakımda özel bir odada tutulan H.Z'nin başında 4, kapısında 3, genel cerrahi girişinde ise 2 polis bekliyor.

4 BİN MESAJIN ARDINDAN GELEN CİNNET

TIP ÖĞRENCİSİ DEHŞET SAÇTI

Doktorlar, H.Z'nin el ve boynundaki bıçak darbelerinin yapılan operasyon sonucunda daha iyiye gittiğini ve karnından aldığı bıçak darbeleri dolayısıyla hayati tehlikesinin sürdüğünü söylediler. H. Z'nin kendine gelmesi halinde ikinci bir kez intihar girişiminde bulunmaması dolayısıyla yanında ve kapısında sürekli polislerin beklediği öğrenildi.
İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler