İntiharını sosyal medyadan canlı yayınladı

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde inşaat firmasında işçi olarak çalışan Armağan Kuru (32), kablo ile kendisini doğalgaz borusuna asarak intihar etti. Kuru'nun, intiharını sosyal medya hesabından canlı yayınladığı ortaya çıktı.

İntiharını sosyal medyadan canlı yayınladı

Çerkezköy'de bir inşaat firmasında işçi olarak çalışan ve bir süre önce eşinden boşanan 1 çocuk babası Armağan Kuru, dün bir süre eski eşi ve çocuğuyla görüştü. Akşam saatlerinde bir arkadaşının iş yerine uğrayıp kablo alan Kuru, ardından yalnız yaşadığı evine gitti.

Kuru, cep telefonu ile Facebook hesabından canlı yaparken, helallik isteyerek, doğalgaz borusuna kablo ile kendisine astı. Bu sırada canlı yayını gören ve intiharı saniye saniye izleyen arkadaşlarından biri durumu polise bildirip, hemen Kuru'nun evine koştu.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, apartman yöneticisinden alınan yedek anahtarla eve giren sağlık ve polis ekipleri Kuru'nun hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısı Güray Ateş'in ilk incelemesinin ardından Kuru'nun cesedi otopsi işlemleri için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis, Kuru'nun intiharı sırasında canlı yayın yaptığı cep telefonuna el koyup incelemeye aldı.

'KATİLLERİM EN SEVDİĞİM İNSANLAR'

Kuru'nun intiharından önce sosyal medya hesabından, "İçim insan mezarlığı en çok da ben ölmüşüm kuklacı. Adım başı mezar taşım var. Katillerim en sevdiğim insanlar" ve "Her şeyin bir bedeli var!!! Yaptıklarınız da yapamadıklarınız da" şeklinde paylaşımlar yaptığı görüldü.

2

1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Dünya hassas kalpler için cehennemdir hacıı , Allah rahmet eylesin sana ..
Allah affetsin. Hayatın zorlukları insanlar sayesinde....
her insanın seveni ve sevmeyeni vardır. düşmanları, hasımları olanlarıda vardır. bunlara kahredip intiharı seçmek, meydanı onlara bırakmaktır, onları sevindirmektir. onun için daima güçlü olarak herşeye rağmen yaşamak en güzelidir. benim yaşamam beni sevmeyenler için azaptır.
YAZIK OLMUŞ, SÖZÜN BİTTİĞİ YER.. ÖLEN ÖLÜR, KALAN 3-5 GÜN AĞLAR, SONRA UNUTUR, DÜNYA ACIMASIZ.İNSANLAR ÇİĞ SÜT EMMİŞ. GERİDE KALANLAR ZATEN ANLAYACAK OLSA BU ÇOCUĞU BU DURUMA GETİRMEMİŞ OLURLARDI. OLAN ÖLENE OLDU.
Bipolar veya şizofren ler genelde. İntihar eylimi oluyor intihar a kadar gelmeden tedavi en doğrusu aşırı duygusallık şüphe başlangıç dikkatli olalım.
isanlar ykluk içinde bunalmış durumda padişahlarımızın kaalları herseyı gulluk gulstanlık gösterıyor padişahlarımız saray sohrası kurarkn vatandaşlar borc içinde yuzuyor cocuguna ekmek göruremınler bıle var....
insanı bu duruma sürükleyen hayatına kattığı hastalıklı insanlardır ama o psikopatlar hasta olduklarının farkında olmadan sağlam adamı da delirtiyor ve sonra sana deli sensin gözüyle bakıyor.. İLK İŞ HAYATINDA NE KADAR GEREKSİZ VERDİĞİN DEĞERİ HAKETMEYEN İNSAN MÜSVETTESİ VARSA DEfETMEK VE KENDİNE KALMAK..
:)
Diğer Haberler