iPad mini 2 farklı renk seçeneğiyle gelebilir

iPhone 5S, ucuz iPhone derken iPad mini 2′le ilgili gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor.

iPad mini 2 farklı renk seçeneğiyle gelebilir

Apple’ın mini tableti hakkındaki son iddialar renk seçenekleri hakkında.

iPad mini’nin yayınlanmasının ardından uzun zaman geçti. Endüstri gözlemcileri ve analistler yeni nesil iPad mini hakkında çeşitli tahminlerde bulundu. Yayınlanan yeni bir rapor ise iPad mini 2′le ilgili bazı detaylardan bahsediyor. Wall Street Journal’a göre iPad mini 2′nin retina ekranında ana tedarikçi Samsung olacak.

iPad mini 2′nin diğer özellikleriyle ilgili detaylar belirsiz ve adlandırılmış değil. Ama daha önce de retina ekranla geleceği söylenen cihazla ilgili olarak Samsung’un adının geçmesi ise dikkatlerden kaçmıyor. Wall Street Journal’ın raporu bu kadarla sınır değil. iPad mini 2′nin farklı renk seçenekleri sunacağını da vurguluyor. Özel renklerin ne olacağı belli değil, ancak gümüş, mor, pembe, sarı, yeşil ve kırmızının olduğu belirtiliyor.

iPad mini 2′nin gücünü A6 sistem çipinden alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 128 GB’lık iPad 4 baz alınarak 128 GB’lık depolama alanı seçeneğinin retinalı iPad mini’ye dahil edileceği söyleniyor.

Çıkış tarihiyle ilgili olaraksa halen belirsizlik var. Bazı raporlara göre iPad mini 2, 2014′te piyasaya sürülecek. Bazı analistler ise ekim ayında çıkacağını ön görüyor. Tüm detaylar ise Apple’ın eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte belli olacak. Gelişmeler oldukça sitemizden sizlere bildireceğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler