iPhone 11 kamerasında bir ilk yaşanacak!

Huawei ve Samsung başta olmak üzere, diğer tüm akıllı telefon üreticileri kendi ürünlerini 2019 yılının başında tanıttılar. Şu anda bile birçok cep telefonu üreticisi, büyük bir ürün bombardımanı yapmakla meşgul. iPhone ise henüz yeni lansmanı olan iPhone 11 tanıtmadı. Eylül ayında, iPhone ile ilgili bu yönde bir gelişme olması bekleniyor.

iPhone 11 kamerasında bir ilk yaşanacak!

Bugüne kadar; çoklu kamera da dahil olmak üzere, cep telefonu ile ilgili birçok yeni özellik ortaya çıktı. Ancak iPhone 11 ile ilgili bir iddaa, tüm bu bilinenleri sarsacak gibi görünüyor. iPhone 11 kamerası, su altında çekim yeteneğine sahip olacak.

Amerikan patent kuruluşu tarafından sızdırılan bilgilere göre Apple, üreteceği ileri iPhone modellerinde, su altı kamerası kullanacak. Muhtemelen bu özellik iPhone 11 den itibaren geçerli olacak. iPhone modellerinde HD çekim özelliği yer alsa bile, su altı çekim yeteneği bulunmuyordu.

Bu yeni iPhone modellerindeki su altı kamerası, yapay zeka destekli olarak çalışacak. Kullanıcılar su altına girdiği andan itibaren yapay zeka, oranın su altı olduğunu fark edecek ve kamera ayarlaması yapacak. Bu sayede su altında, çok daha net fotoğraflar çekilebilecek. Patent kuruluşu tarafından sızdırılan bu yeni özellik, kullanıcılarda daha şimdiden büyük bir heyecan yarattı.

Küresel ısınma rekor seviyelere ulaştı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Bizim sitenin su deposunun dibinde tortu var mı yok mu diye görmek için nasıl bekliyordum bu telefonu bilemezsiniz. Şükür yaa.
Bir heyecan sardı beni sorayın.
gereksiz yere bos ve pahali telefon. bunu alicagima xiaomi veya huawei alirim. nerdeyse yari fiyatina ve ozellikleri ayni. her sene ust modeli cikiyor ama hic gelisme yok. sadece adi degisiyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler