iPhone almayı düşünenlere kötü haber! Artık içinden kulaklık dönüştürücü çıkmayacak

iPhone X'ten farklı olarak dün akşam saatlerinde tanıtımı yapılan iPhone XS ve iPhone XS Max'lerin içinden artık kulaklık dönüştürücü çıkmayacak. Yani parasını verip ayrıca satın almak gerekecek.

iPhone almayı düşünenlere kötü haber! Artık içinden kulaklık dönüştürücü çıkmayacak

Apple'ın iPhone XS serisi yeni telefonlarını tanıtmasıyla kullanıcıların canını sıkacak bir gelişme de oldu. iPhone X'lerin içinden halihazırda ücretsiz olarak çıkan ve standart kulaklıkların yeni nesil lightning girişte de kullanılabilmesini sağlayan kulaklık dönüştürücü artık yeni iPhone'ların kutusundan çıkmayacak. Yani 79 TL ödeyerek ayrıca bu ara kabloyu satın almanız gerekecek.

Her ne kadar Apple’ın diğer mobil aksesuarlarına oranla daha uygun bir fiyat etiketine sahip olsa da, Apple’ın bu tutumu iPhone kullanıcıları tarafından oldukça fırsatçı bulundu.

Lansmanları gerçekleştirilen yeni iPhone modelleri ve iPhone 8 serisi dahil olmak üzere artık hiçbir yeni iPhone modelinin kutusundan kulaklık dönüştürücü çıkmayacak. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
ALIN ALIN BU KAFAYLA AMERİKAN MANDASI OLMAYA RAZISINIZ. BİZİİM EŞEKLER HAKEDİYOR. ABD GİTSİN PKK YA YPG YE SİLAH YOLLASIN ASKERİMİZ ŞEHİT EDİP DEVLETİMİZİ BÖLMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPSIN. BİZİM İÇERDEKİ SÖZDE VATANSEVERLERDE 10000 TL BİR İPHONE VERSİN. GENÇLER ZATEN MARKA OLSUNDA CANIMIZI VERİRİZ İPHONE OLSUNDA CANIMIZI VERİRİZ. EVİME APPLLE HİÇBİR ÜRÜNÜNÜ SOKMADIM SOKMAM.
ıphone lar okadar fiyat yükseldiki artık gasp ve kapkaç olayı artar eskiden 3 bin olan telefon şimdi 6 bin altın gibi değerli dikkatli olmak gerek
insallah tek bir tane satamazsiniz
alın bakalım mallar
7-8 bin verip alan adama dokunmaz kulaklık...
zengin tayfası hariç ıphone türkiyede artık bitti ve bunun geri dönüşü olmayacak.
bu telefon ilk cıktığı günde 1000 usd idi 3664 tl idi o zaman hala 1000 dolar değişen bir sey yok adamlar için kur 6 olmuş trt payı ötv yüzde 40 vergi var nasıl olacak appel bşr telefondan 4500 lira kazanmıyordur ama alan o kadar vergi ödüyor alana vatan haini diyorlar birde
iphone u alabildik de dönüştürücüsü kaldı... hay allahım yaa... valla helal para kazanıp da bu paraları bu telefonlara verebilecek adam artık bu ülkede yok paşam. o yüzden bir iphone 6 plus kullanıcısı olarak bu saaten sonra apple maalesef bizler için kurtlandı. zamanı geldiğinde kendimi androidin viruslü kollarına bırakacam.
iphone ile artık hiç işim olmaz
apple tozuttu
10 bin tl lik teli aldik da donusturucuyu dusunuyoruz suan
Almayacaksın okadar basit
bizim türkiyede 5 liraya satarlar çakmasını sıkıntı değil 15 bin telefona verip 70 lira koblaya kimse vermez o kadar da enayi değil
sukurkı hayatımda hıc almadım en pahalı samsung alırım yıne bunu almam
yahudi mantigi sasirmadim
Diğer Haberler