iPhone XS ve XS Max için kötü haber: Toplatılabilir!

Apple'ın yeni iPhone modelleri XS ve XS Max'in yaygın bir biçimde şarj olma sorunu yaşadığı belirtildi. Forbes dergisi, telefonların toplatılabileceğini yazdı.

iPhone XS ve XS Max için kötü haber: Toplatılabilir!

Apple'ın piyasaya yeni sürdüğü iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinde şarj olma sorunu yaşandığı ortaya çıktı.

Cihaz şarja takıldığı sırada ekran kapalıysa, yani telefon standby modundaysa, şarj aleti devreye girmiyor. Bazı kullanıcılar telefonlarının şarj olmaya başlaması için ekrana dokunmak zorunda kaldıklarını, bazıları da şarj kablosunu çıkarıp tekrar takmak zorunda kaldıklarını aktardı. Bazı kullanıcılar ise telefonun şarja takıldığında kitlendiğini anlattı.

iPHONE XS VE XS MAX'LER TOPLATILABİLİR

Kullanıcılar birbirlerine Apple'a başvurmayı tavsiye ederken, bazıları benzer sorunları daha eski iPhone modelleri ve iPad'lerde de yaşadıklarını, bir güncelleme ile çözülebileceğini yazdı. Forbes dergisi ise bu durumun " iPhone XS ve XS Max'lerin toplatılmasını gerektirecek kadar temel bir sorun olduğunu" yazdı.

Apple'ın 12 Eylül'de tanıttığı yeni iPhone modelleri yüksek fiyatlarıyla dikkat çekmişti. iPhone XS Max'in Türkiye'deki başlangıç fiyatının 10 bin TL'yi aşmasına kesin gözüyle bakılıyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bazen 2. dünya ülkesi olmak işe yarıyor diğer ülkeleri kobay olarak kullanabiliyoruz . Ben almamda alacak olan zengin vatandaşlarımız adına çok üzüldüm.Allah beterinden saklasın diyelim.
bukadar sıklıkla, doğru dürüst denemeden sırf piyasa yarışında geri kalmamak uğruna telefon çıkartırsan olacağı bu.
AL 5 BİN VER SONRA UCUZLASIN 1 TL SATAMA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler