Lisede iğrenç olay! Öğretmenler ailesine söyleyince ortaya çıktı

Lisede iğrenç olay! Öğretmenler ailesine söyleyince ortaya çıktı

Bolu'da, 14 yaşındaki lise öğrencisi S.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen komşusu C.B. (40) tutuklandı.

Bolu'ya bağlı Dereceören köyünde oturan lise öğrencisi S.K.'yi okul çıkışlarında orta yaşlı bir adamın almasından şüphelenen öğretmenler, durumu genç kızın ailesine haber verdi.

Ailesinin, okuldan kim tarafından alındığını sormasıyla S.K., komşusu C.B. tarafından okuldan alındığını anlattı. S.K., ailesine 2 yıldır komşuları olan 1 çocuk babası C.B. tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi.

Aile, jandarmaya giderek kızın ifadeleri doğrultusunda şikayetçi oldu. Gözaltına alınan C.B. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DHA


Okuyucu Yorumları 19 yorum
arkadaşlar! Böyle haberlerde yorumlarımızı Adam gibi yapalım lütfen! Buna benzer bir haberi az önce yine okuduk ,daha önceleride çok okumuştuk dahada okuruz Adam sapık! Böyle sapıklar Toplumun herkesiminde olabilir. Bunu iktidar hükümete laf sokmak için yazanlar bir önceki haberde "EĞLENCE MEKANINDA" İlk kez tanıştığı Erkeğin evine gidip katledilen Kızın haberine yapılacak "_Laik Çağdaş biraz Komunist Kuvvete Muhtemel Koyu Kemalist Üniversite öğrencisi;Kendisi gibi bir hayat tarzı benimsemiş olan Kız Arkadaşını DOĞRADI" yorumunuda okumak zorunda kalır Ve anlamsız kavga etmiş oluruz
@palermo544 Ensarci cocuklara tecavuz eden beles makarnacilardan oldugunu nede guzel maskelemeye calismissin, ama genede kendini belli etmissin heheheehe .
idam olsa böyle olmaz bu adamı yıllarca besliyoruz cezaevinde cumhuriyetçi laik olmayalım demiyorum ama böyle iblisleri de idam edeceksin
Aile de sorgulanmalı.Kızlarını okuldan başkası alıyor? Bu ne rahatlık??