İpler geriliyor! AB'den Trump'a tokat gibi yanıt

Avrupa Birliği (AB), ABD'nin Avrupa mallarına ek vergi uygulaması durumunda buna hızla yanıt vereceği uyarısında bulundu.

İpler geriliyor! AB'den Trump'a tokat gibi yanıt

AB Komisyonu Sözcüsü Daniel Rosario, günlük basın brifinginde yaptığı açıklamada, "Tabii ki ABD'nin Avrupa menşeli ürünlere ek vergi uygulaması halinde, AB de buna hızla yanıt vermeye hazırdır." dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, geçen günlerde AB'den ithal edilen otomobillere yüzde 25 ek gümrük vergisi getirileceğini söylemişti.

Önceki ay AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ve ABD Başkanı Trump ekonomik ilişkileri görüşmek üzere Beyaz Saray'da bir araya gelmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Hiç bir ülke Amerikan ın ürettiği hiç bir malı almasın. Turizm yapmasın. Silah almasın. Dolar kullanmasın. Bütün ülkeler elçiliklerini geri çeksin. İstenmeyen yerlerde Amerikan askerleri sınır dışı edilsin. Çok istiyorsa dünya ya karşı savaşsın. Hatta 350 milyon insanı dünyanın her yerine yayılsın yaşasın. Amerikan (onurlu başı dik :))) piç kuruları) halkı dışında dünyadaki herkes ölsün. Ama bunu istemezler onlar kölesiz yapamaz !! Vahşet üretmeden var olamaz. Örgütçük oyunları oynamadan duramazlar. Çünkü Yahudi ve hristiyanlar ATEİSTTİR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler