İran'dan ABD'ye 'müdahale' uyarısı

İran, Beşşar Esad yönetiminin kimyasal silah araştırması için Birleşmiş Milletler’le işbirliği yapacağını belirtti.

İran'dan ABD'ye 'müdahale' uyarısı

Öte yandan Tahran, Suriye’ye bir müdahalenin ciddi sonuçları olacağı konusunda ABD’yi uyardı.

Suriye’de Esad yönetiminin kimyasal silah kullandığı iddia edilen alana Birleşmiş Milletler (BM) heyetine izin verip vermeyeceği tartışılırken İran’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

İran, Suriye’nin söz konusu heyete izin vereceğini ve BM uzmanları ile tam işbirliği yapacağını açıkladı.

ABD’YE MÜDAHALE UYARISI
ABD’ye İran'dan da uyarı var. Tahran, Suriye'ye bir müdahelenin ciddi sonuçları olacağını belirtti.

İran Genelkurmay Başkan Yardımcısı Massoud Jazayeri, ABD'nin Suriye konusunda kırmızı çizgiyi geçmemesi gerektiğini ifade etti. Jazayeri, “ABD başta olmak üzere askeri müdahaleyi düşünen ülkeleri de uyarıyorum. Herhangi bir askeri müdahale sadece Suriye’yi değil Ortadoğu’yu ateşe sürükler” dedi.

NETANYAHU: "GEREKİRSE ELLER TETİĞE DE GİDER"

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Suriye’deki gelişmeleri yakından izlediklerini ve eğer gerekirse parmağın “tetikte” olacağını söyledi.

Suriye’deki durumun devam edemeyeceğini belirten Netanyahu, dünyadaki en tehlikeli rejimlerin en tehlikeli silahlara sahip olmasının kabul edilemez olduğunu ifade etti.

Bugünkü açıklamasında, “Suriye’deki korkunç trajedi ve suç sona ermelidir” diyen Netanyahu, ülkede olan biteni yakından izlediklerini söyleyerek, “Gerekirse ellerin tetiğe gideceğini” vurguladı.

“Kalbimiz acımasızca katledilen kadın, çocuk, bebek ve vatandaşlarla” mesajı veren İsrailli lider, bu durumun kendilerini 3 sonuca ittiğini açıkladı:

Netanyahu, “İlk olarak, bu durum devam edemez. İki; dünyadaki en tehlikeli rejimler en tehlikeli silahlara sahip olamaz. Ve son olarak; ‘Biz kendimizi düşünmezsek, bizi kim düşünsün?’ diye bir sözümüz var. Bu durum sona ermeli. Gerekirse, parmağımız tetikte de olacaktır” diye konuştu.

Netanyahu sözlerini, “İsrail, zarar vermak isteyenlerin karşısında kendini nasıl koruyacağını bilir ve bilmeye de devam edecek” şeklinde bitirdi.

ABD: "TÜM OLASILIKLAR İÇİN HAZIRIZ"

ABD Savunma Bakanı Chuck Hagel, Suriye'deki krizin derinleşmesiyle ilgili olarak, ABD'nin "tüm olasılıklar için hazırlandığını" söyledi.

"ABD'nin doğu Akdeniz'deki askeri varlığını güçlendirdiğine" ilişkin iddialar üzerine, Malezya'ya yaptığı ziyaret sırasında gazetecilere açıklamada bulunan Hagel, bakanlığının ABD Başkanı Barack Obama'nın talebi üzerine "olası faaliyetleri" değerlendirdiğini açıkladı.

Hagel, Başkan Barack Obama'nın ABD Savunma Bakanlığı Pentagon'dan "Suriye için askeri seçenekler" hazırlanmalarını istediğini, bu seçeneklerin, "birliklerin ve varlıkların konumlandırılmasını da gerektirdiğini" belirtti. Suriye'de kimyasal silah kullanıldığının bildirilmesi konusunda, ABD'nin uluslararası toplumla birlikte Suriye'de "tam olarak ne olduğunu" belirlemeye çalıştığını ifade eden Hagel, "Hala bunu değerlendiriyoruz" ifadesini kullandı.

Hagel, Suriye'de "yeni bir saldırı" olasılığı dikkate alınarak, bu konudaki belirlemelerin süratle yapılması gerektiğine de işaret etti.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 102 yorum
Eğerkisuriyeye bir müdahale olursa üçündü dünya savaşı çıkar bunun müsebbide AKP hükümeti olur
kör cahil
4. 5. 6. dünya savaşları çıkmasında.
senin doğmanada sebep akp mi acaba
Tahrik var
Zavallılar!!!,unutmayın çin,rusya,abd çatışmaz,amaç müslüman katliyamı,sünni,şii farketmez toptan temizlik,güvenli israil...
savaş çıkarsa burada da ayaklanma olur, akp kendi sonunu hazırlar.
ne iç karışıklığı biz hazırız islam için savaşmaya korktunmu
sebep ? bence sen suriyeyi veya başka bahaneyi bekleme ayaklan işin sonuna da fazla kafa yorma.
Herkesin ayağı var zaten. ne ayaklanması ? kim yapıcak ? nasıl olucak ? siz kimsiniz ?
Burdan gereksiz yorumlar yazarak milleti kışkırtmayın edepsizliğin lüzumu yok güzelim vatanımızda birlik icinde yasamaya devam edeceğiz inşallah
Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş.
önce sizin gibileri temizlerler kelleyi koparıp top oynarlar
alayı ayaklansa n olurr dua et gerisi ayaklanmasın karşısına
ne ayaklanmasından bahsediyorsun sen dangalak.
sende bitarafina kina yakarsin türkiye bölpnünce
savaş çıkarsa burda kim ayaklanacak?
ırakı vurdu sanki sürükledide iranda bol keseden atıyo müslümanım deyip geçiniyo iran.
yahu ne kadar kanlın kafalısınız siz nasıl Müslümansınız müslüman müslümana düşmanlık edermi kuzey orta doğuda nekadar islam ülkesi varsa hepsi perşşan durumda haala balık beyinle yorum ve düşünce içindesiniz
bencivan adam doğruyu söylüyor, ırakta milyonlar öldü, bu iran denen namussuz ülkenin gıkı çıktımı kalkmış rusyaya güvenip abd ye kafa tutuyo, ALLAH göstermesin bir savaş çıkarsa etrafında belki birini bulur.
Ayndn
ırak odönem iranla savaşma karşılığı kuveyti alaçaktı ABD ile anlaşması buydu ve işgal ettiğinde anında cık dedi saddam anlaşmıştık burası benim topraklarım olaçaktı evet anlaşmıştık ama şimdi cıkın cıktıkları halde vurdular yetmedi ırak halkını günlerce bombaladı iranla savaşmadınız iranla bana karşı seneryo oynadınız dedi o konudada haklıydı koskoça savaşta ölen olmazmı iran ırak savaşında asker vurulmazmıydı olmuştur belki üç beşi geçmez yorum yapan arkadaş o yorumu neresinden yapmaktaysa iran müslüman değil ABD müslümanmı bir zamanlar korede şehit de diyemiyeceğim bir çok can gitti ne için
Irak seneryasu.ben bu filmi izlemiştim.
IRAK DEDİNİZ SONUÇLAR ORTADA ŞİMDİ SIRA SURİYE İRAN VE TÜRKİYE VAR. SIRA TÜRKİYE YE GELDİĞİNDE AKP NİN YÜZDE 50 Sİ SAVAŞIRMI PEKİ.
çanakkalede savaşanlar o yüzde 50 nin dedeleriydi haddini billl aama benim bildiğim bişey var geriye kalan % 50 varya ordan mhp yi ayır bi tek chp kalıyor onlarda bırak savaşmayı cepheye adımı atacak g...t yok....
ne savaşacak kardeşim yine herzaman ki gibi evde oturan yüzde 50 olur..dağıtılan kömürü yakar makarnayı yer..oturur
KİMİNLE TÜRK HALKININ DİĞER % 50 Sİ İLE Mİ.. :) SAVAŞIRLAR. ZATEN BOB EŞ BAŞKANI DEĞİL Mİ... BAYRAM EDERLER ABD GİRDİ DİYE. MERAK ETME SEN.
UNUTMADAN, TAYYİP KAFASINDAKİLER KURTULUŞ SAVAŞINDA VAHDETTİNİ DESTEKLEDİKLERİ İÇİN KUVAİ MİLLİYE DE YER ALMADILAR. ONLAR O DURUMDA BİRAZ YUSUF YUSUF. ANLARSIN YA. DARBELERDE DE SES ÇIKARMADILAR.. DGM LERDE YARGILANMADILAR. HAPSEDE DÜŞMEDİLER. YANİ ONLAR ÇÖP TOPLAR SONRADAN..
utanmadan sıkılmadan sadece mezhebiniz aynı ve yusuf yusuftan dolayı saçma sapan açıklamalar ...şerefsizce hayvanca işlerinizden dolayı abd köpeklerini getireceksiniz....abd müslüman kanına meraklı olsa mısır a müdahale eder ...oyuncak oldunuz siyonistlere ülkeme bakıyorum tepeden tırnaga yahudi lobisiyle beslenenler...
müslüman kanına müdahale etmiyo cünkü senin gibi salak değil zaten müslümanlar birbirini öldürüyo kimsenin tepkisini cekmeden hiristiyanlar müslümanları birbirine kırdırıyo
sıfırdan zengin yarattılar zirveye yerlerşiverdiler bizler elimizdekini avcumuzdakini yemeyip içmeyip birşeyler yapıp gece gündüz demeden calışıp kıt kanaat gecinirken kazancımız vergilere yetmezken birileri 12 senede köşe oldu yorum çok manidar
iranı abdsi israili vs her kim bu zulmü yapıyor yaptırıyor destekliyor göz yumuyor veya ben müslümanım deyip bu zulme göz yumuyorsa RABBİM hepsini kahretsin CEHENNEMİN dibini boylasınlar inşallah...
israilliler (çocuk kadın demeden öldüren azılı katiller)adalettenmi bhsediyor.bence önce kendileri aidl olmayı öğrensinde sonra başkalarına laf söyleme hakkını bulsun.tüm dünyayı kaosa sürükleyip sonrada adaletten bahsediyorlar.ABD,İSRAİL,İNGİLTERE bunların hepsi ortadoğuyu bu hale getirdiler hep kendi çıkarları için birde adaletten bahsediyorlar ingiltere ve abd sizler siyah ırklara yaptıklarınızı ne çabuk unuttunuz.bugün bile bunu yapıyorsunuz.bence hiç konuşmayın.hepiniz aslında azılı birer katilsiniz.BIRAKIN ÜLKELER KENDİ SORUNLARIYLA BAŞEDEBİLİR YETERKİ SİZLER KARIŞMAYIN.
Katiller adalet istiyor. suriyeyi yerle bir edecek en az 50 yıllık zarar verecekler.. hemen destek verelim de suriye de akan kan dursun...ırakta olduğu gibi... kimin eli kimin cebinde hiç belli değil... ALLAH hiçbir sorumluyu affetmesin...
sana ne oluyor ey iran, sen ABD yi düşman edindidiinde biz seni destekledik, fakat esad zulmune alkış tutuyor o masum insanların can çekişmesine onay veriyorsun esad ı destekliyorsun. Demekki sen kaşınıyorsun, kaşıyanı kaşırlar merak etme.
o masum insanları öldürenler ülkemizinde destekladiği terörist muhalif guruplar at gözlüğü ile bakmayın gerçekleri bilmeden yazmayın kafanız bukadarmı çalışıyor
cokmu meraklısın ne duruyon git sende savaş koyun dedikleri kadar varsınız 3 dünya savaşımı istiyorsun sen giryan burda atıp tutmmakla olmaz
haydi hep beraber karıştırın orta doğuyu.üçüncü dünya harbini çıkartın. dünya nüfusu azalır biraazda insanlar birbirlerini yemezler diye düşünüyum.
akapenin allah belasını versin
allah senin belanı versin senin gibi kötü ruhları lanetleyip kahru perişan eylesin amin.
olmayacak dua ya amin denmez..
hiç bir güç suriyeye müdahale edemez.aksi takdirde sonuçlarına katlanır.buna türkiyede dahildir.yiğit suriye ve iran halkı rusya ve çin ile birleşip dünyaya iyi bir ders verecektir.türkiyede bu ittifaka katılsın ki safını belli etsin.kahrolsun faşizm.yaşasın halkların kardeşliği.
İranda müslümanların katledilmesine onay veren aşağılık bir devlettir... Çocukların can çekişerek öldüğü bir dünyada kimse adaletten bahsetmesin. Bu duruma da destek veren kim varsa ALLAH belasını versin.
alçak iran siz olsanız olsanız münafık oluırsunuz size müslüman demeye utanıyorum... ortadogu kan gölüne bulanmışken yaptıgınız açıklamalar ve desteklediğiniz zalimlerle sizde o kan gölünde bogulursunuz inşaallah... hiçbir zaman müslümanın yanında olmadınız.. çünkü şii lik denilen bir belaya müptezelsiniz.. Allah sizi ıslah etsin...
işiniz gücünüz yalandan tehtid etmek,sadece rüzgar yaparsınız başka bir şey değil.. şunuda iyi bilinki bok yerine koymuyorlar sizi ne müdahele ediyorlar ne cevap veriyorlar.. ö,çünkü asıl hedef türkiyedir bunu tüm dünya biliyor. havlayan köpek ısırmaz vari bir duruş sergiliyorsunuz..
Evet aynen bu sahte Müslümanlar cahiller bunu anlayamaz adb ye uşaklığı ibadet sayalar ama müslümnı Müslümana katlettirirler suriye ve iranın yüzde biri kadar dürüst ve delikanlı dik duruşlu olamadık.bunlar çıkarcı Müslümanlardır.
ortadogunun lideri iran sizede bu yakışır helal olsun size budur insanlık
bir iran gibi korkusuz olamıyoruz abd nin taşeronluğunu yapıyoruz
YA SİZ İRANI NE ZANNEDİYORUSNUZ??? CESUR DİK DURUŞLU MÜSLÜMAN Bİ DEVLETTMİ??? EKSİK BİLGİNİZE TÜKÜREYİM EMİ OSMANLIYI HEP ARKADAN VURAN HACLILARLA ANLAŞIP BEN DURMADAN AYAKLANACAĞIM DİYEN BİR MİLLET TİR İRAN EĞER İRAN YERİNDE ADAM AKILLLI DURSAYDI BİZ AVRUPAYI TAMAMEN ELE ALIRDIK İRAN DEDİĞİN ŞİA MEHZEBİNE BAĞLI SAPIKLARDAN OLUŞAN BİR MİLLET.. HAA ŞUNUDA SÖYLEYİM SIRA TÜRKİYEYE GELECEK DİYE BAĞIRANLARA SÖYLÜYORUM GELSEDE HOŞ GELMESEDE HOŞ BİZİ CENABI ALLAH KORUYOR GEÇMİŞE BAKTINIĞIZDA BUNU DAHA İYİ GÖRÜRSÜNÜZ..
BU İRAN KADAR MÜSLÜMAN DÜŞMANI KAFİR BİR HÜKÜMET OLAMAZ.ESED ÇOLUK ÇOCUK DEMEDEN KATLEDİYOR.İRAN EFELİK YAPMAYA ÇALIŞIYOR.BU ACEMLER ÇOK PALAVRACI.İSRAİL YAKINDA BUNLARIN HAKKINDAN GELİR.
esas kafir olan sizsiniz teorist yandaşları atıp tutuyon hala türkiyedesin gitsene savaşa gör sonra konuş yandaşlarınızla siz jdat
Gözünüz kör kalpleriniz kinle dolu. Suriyede olan biten herşey nusra - el kaide ve öso tarfından yapılmaktadır. Ayrıca Rusya kimyasal silah kullananların muhalif çakllar olduğunu delilleriyle birlikte birleşmiş milletlere sundu. Yoksa çoktan yemişlerdi Esad'ı. Binlerce video gözünüzün önünde youtube'de izleyin. Esadın güçlerinin 1 çocuk katlettiği 1 video yok. Binlerce kafa kesme kurşuna dizme yakma videosu var. Ve orda savaşan canavarların çoğu Hatay reyhanlıda eğitildikten sonra orada sivil halkı öldürüyorlar. Ayrıca bulunan kimyasalların üzerinde Pet/kim yazıyor. Yani bizim ülkeden gönde...
SURİYE VE DİĞER ARAP ÜLKELERİNİNİ 500 YILLIK GEÇMİŞİNİ OKUYUP ÖĞRENİN VE BUGÜN BUNLAR NEDEN OLUYOR ANLARSINIZ.OSMANLI GİBİ BİR VELİNİMETİ HAÇLILARIN OYUNUNA GELEREK YOK ETTİLER.BUGÜN AYNI TOPRAKLARI VE ZENGİNLİKLERİNİ ELİNE ALMAK İSTEYEN ÜLKELER BÖYLE BİR SENARYO HAZIRLADILAR.10 YIL EVEL TÜRKİYEMDE OLDUĞU GİBİ SURİYE VE MISIRDADA O MAŞALARDAN VAR BİRİ ESET DİYERİ SİSİ.BİZDEDE BİRSÜRÜ İT SÜRÜSÜ KADAR PAŞALAR SAVCILAR HAKİMLER YÖKLÜLER İŞADAMLARI DAHA NELER NELER VARDI.HER ÜLKENİN BİR RECEB TAYYİBİ OLMUYOR MALESEF.ALLAH ONLARADA VERSİN.
İsraile bakın öldürdüğün bebeklerin Kanı kurumadı daha, kimi kandırıyorsun...
Abd'nin Irak'a attıkları misket bombaları gözümün önüne geldi aynısını Suriye'ye yapmazlar inşallah :(
ABD ye ne yapabilirsinizki topunuz ulaşmaz tüfeğiniz ulaşmaz. başbakanınız bile girerken ülkeye iç çamaşırına kadar aranıp giriyor. guru gürültü siznki. komşu ülkeleriniz ırakı pakistanı afkanistanı dümdüz etti 10 yılda anca bıtbıt yaparsınız. fazla konuşupta kendinizi rezil etmeyin.
ne biçim milletiz veya müslümanız müslüman müslümanı kırıyor hiç kimsenin sesi çıkmıyor ve destekleniyor millettte seyresiyor..olacak şemi bu bunlara dur diecek hiç kimse yokmu..en azından sila vermeyin..
israil başbakanıda aynı erdoğan gibi konuşuyor müslüman türbanlı akp seçmeni bunları görüp okuyormusunuz yoksa sadece size sunulan kanaları izleyiptemi bir kanıya varıyorsunuz allah aşkına netenyahunun konuşmasıyla erdoğanın konuşması arasında fark varmı
demogoji yapma lan dangalak türbanlı akp seçmeniymiş sen galiba bikinili cicili bicili lerin soyundansın ölesi kişilermi yetiştirdi seni gerçi sormaya gerek yok zihniyet belli
Biz bu bölgede bizden baska bir ülkede yada baskalarının eline geçecek şekilde nükleer silah istemiyoruz buna tahammülümüz yok
Mısırda Ölen Esmaya Ağlayan yavşAK Boşbakan Gençliğinin Baharında Yanan Serap'a Neden Ağlamadın..?
Iranin ABD ve ortaklarina karsi tutumunu begensemde, masa altindan yapilan hic bir anlasmayi engelleyemeyecek, bu olay sadece cikarlar icin uygulanmis bir plandir, en kolayida islam ülkelerinin arasina irk ve mezhep savasi sokmaktir, avrupain ortacagi kadar olamiyoruz, herifler tarihte devamli birbirini yedi Osmanli avrupaya gelince hep birlik oldular biz müslüman olarak bile onlarla birlik kurup din kardeslerimizi katlediyoruz.
dün ezan sesi fazla çıkıyor diye dert yanan kadınlar için ortalığı ayağa kaldıran asarız keseriz onun anasını, bacısını şöyle ederiz diyen cengaverler nerdesiniz. şimdi Amerika süriyeyi vuracak peki suriye hristiyanmı Müslüman değillermi onlar. neden sesiniz bunlara çıkmıyor çıkmaz çünki sizlerde iktidar gibi 3 maymunu oynuyorsunuz iş Amerika olunca.
iki farklı konuyu niye aynıymış gibi yorumluyorsun???? siz hala anlamadınız esad müslüman filan değil müslüman olan bi adam lider askerlerine camileri vur emri vermez hadi vurdu diyelim içine girinde namaz la dinle dalga gecin demez sen bi habersin olaylardan .....
ABD Suriye'yi işgal eder.Türkiye zalim Esad devrilmeli diye ABD'ye destek verir,sonuç;Irak işgalinin ikinci perdesi,bu oyunun son perdesi Türkiye'nin aynı oyunlarla işgalidir haberiniz ola.
suriye sonrası sırada kendisinin olduğunu çok iyi bilmekte şayet biraz daha fazlayken biraz daha güçlüyken dur diyemesse yarın tek başına kaldığında çok gec kalaçak orta doğuda akan müslüman kanlarının sorumlusu gayet acık israil güdümünde olan ABD akan kanlardan bir tek başka sebep yok petrol enerji kaynağı falan hikaye tek sebep israilin raghatlığı ve kendisinin dünyayı daha rahat sömürmesi bizimkiler hizmetinde koşulsuz sırada bizde varız sevr yeniden hortlama aşamasında erdoğan her nekadar osmanlı ata yadiğarı gibi laflar etsede gercek sebep sevr de çizilen harita yani Türk düşmanlığı
NEDEN SADECE ŞU AN DÜNYA DA MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA BOĞAZLATMA VAR... MÜSLÜMANLARIN DA ELİ BU KANA BULAŞIYOR. NEDEN KUTUPLAŞMA, ORTAK AKIL ORTAK ÇÖZÜM DEĞİL. BU TAYYİBİN KİN TUTMASI DA TAVAN YAPIYOR. DİNİMİZDE KİN VE KİBİR LANETLİDİR. SAHİ RECEP MEHZEBİNİ BİLEMEDİM. YAPTIKLARINA BAKINCA BULMAK ZOR DA.
turkiyenin kimlerle beraber olduu belli israil ve abd...gerisi teferruat..
amarika giremez ancak piyon olarak fransa ingiltere israil ve türkiyeyi kullanır.bu ülkelerin askerleride suriyede boğulur çok dikkat edilmeli.israilin istediği şey budur ey akp li arkadaşlar uyanık olun artık sandıkta ders verinki bu savaş senaryoları bitsin
bizim hukumetımız tırnak kaşıyor.mudahale olsada koyunlar ona daha fazla oy verse dıye
AZINLIĞA KOYUN DERLER YAVRUM %50 TEK BAŞINA KOYUN OLMAZ DİĞER % 50 PARÇALI YAMALI ELBİSE GİBİ TEK BAŞINA DEĞİL BİR KAÇ PARTİNİN TOPLAMI YANİ BEYİNCİĞİN ANLADIMI???
büyük ortadoğu projesinin ortakları, bu projenin önünde engel olan şii rejimle yönetilen ülkeleri ortadan kaldırmak istiyorlar. Kolay lokma olanların içine fitneyi koydular.ama iranda bu plan olmuyor Mısır Suriye, İran... abd İsrail türkiye... taraflar belli bakalım kim kazanacak. siz hala İslamiyet müslümanlık mı diyorsunuz insanlıkmı diyorsunuz.Bu olgular kimsenin zerre umrunda değil. Hedef ortadoğu projesi hedef sömürge.
vay be bu habere bi tane akp sempatizmanı yorum yapmamıs!! bu derin konular ağır geldi galiba, ustanızdan izinmi cıkmadı düsünmeniz için....
inşallah savaş çıkarda abd türkiyeyede saldırır düzen bozulur biz laiklerde yönetimi ele geçiririz
ABD TÜRKİYEYE SALDIRIR BİZ LAİKLERDE YÖNETİMİ ELE GECİRRİZ HEE VAY BEE YA ABD TÜRKİYEYE SALDIRDIĞINDA ANAN BACIN BABAN HERKES ÖLÜRSE SAP GİBİ KALIRSAN NOLCAK ZİHNİYETE BAKYAA YÖNETİMİ ELE GECİRMEK İÇİN O KADAR İNSAN ÖLCEK VE SEN KOLTUK DERDİNDESİN ZİHNİYETİNİZE TÜKÜREYİM (BALGAMLI)
Irakta kimyasal silah var denildi ve Saddam devrildi, kimyasal silah olayı yalan çıktı. Saddamlı günleri arar hale geldiler. Aynı senaryo şimdi Suriye için geçerli. 10 yıl içinde Suriye halkı Beşar Esadı arar hale getirilecek. Yazık...
BUGÜN İSLAM ÜLKELERİNDE SIKINTI,HUZURSUZLUK VARSA BUNUN BAŞLICA SUÇLULARI BAŞTA İRAN,LÜBNANDAKİ HİZBULLAH VE O.DOĞU ÜLKELERİNDEKİ KRALLIK VE EMİRLERLE MÜBAREK,KADDAFİ,ESED DİKTATÖRLERİDİİİR.Bu bahsettiğim rejim sahipleri halkının refahı için,bilim ve teknoloji için çalışacağına diktatörlüklerinin devamı,emirlik ve karallıklarının bekası için başta batı dünyası abd,batılı emperyalistler ile rusya,çin,hindistandan silah almaktadırlar.Kardeşin kanına düşmanlarının silahıyla akıtmakta ve canlarına kıymaktadırlar.HARİCİ DÜŞMAN OLAN İSRAİL,BATI,RUS VE ÇİN İSE BU APTALLIKLARIN,CEHALET GAYYASINDA YÜZE
Diğer Haberler