İremsu dedi ki

27 Şubat ve önümüzdeki birkaç gün boyunca isteklerimizi, karşı cinsle ortak bir nokta oluşturmak adına dengeleme vaktidir. Burada fazlasıyla istekli olan siz, "illaki benim arzularım ve isteklerim önemli" diyebilirsiniz. İlişki mutlu yürüyorsa partneriniz gereken anlayışı gösterir. Ancak değilse ne

İremsu dedi ki

Şimdiden hatırlatayım; 4 Mart tarihinde Venüs gerileyecek ve bugünlerde gölgeli günlerindeyiz. Onun için Mars - Jüpiter karşıtlığında ilişkide dengeli hareket etmekte ve abartılı karar vermemekte yarar var.

Bir başka örnek... 27 Şubat tarihinin, ilişkimizde karşı tarafın baskın tavırlarının göstergesi olabilir. Hoşumuza gitmeyen hareketleri, kararları veya sorunlar üzerinde bir hayli düşünürüz. "Devam mı yoksa bitirmeli mi?" diye içimizden geçiririz. Evlilik, boşanma, ayrılık gibi kararların mutlaka gözden geçirilmesi şarttır. Çünkü Venüs, 4 Mart tarihinde gerileyecek ve bugünlerde gölgeli günlerindeyiz. Ben derim ki, gerçekçi düşünün. Hatta gerekirse belli bir mesafe koyun. Ancak kesip atmayın. Eğer size gerçekten değer veriyorsa, kendini düzeltecektir.

İş, ev, mali konularda da durum böyle.... lütfen dikkatlice gözden geçirmelerde bulununuz...

Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler