İremSU diyor ki...

16 Mayıs Gökyüzündeki tüm göstergelerin arka planındaki güç, Merkür-Boğa ile ilişkilenecek bir süre. Bu ne demek? Bu işini bilmek demektir… Bir şekilde sorunları karşılıklı güven veya çıkarlar nedeniyle aşabilmek uyanıklılığı demektir… Kaba bir tabir gelebilir size bu uyanıklık hali ama, zaman ve zemin başka bir alternatif sunmuyorsa, gerilmenin, kopmanın veya keskin bir kelam etmenin de pek anlamı olmaz değil mi?

İremSU diyor ki...

16 Mayıs

Gökyüzündeki tüm göstergelerin arka planındaki güç Merkür-Boğa ile ilişkilenecek bir süre. Bu ne demek?
Bu işini bilmek demektir…
Bir şekilde sorunları karşılıklı güven veya çıkarlar nedeniyle aşabilmek uyanıklılığı demektir…
Kaba bir tabir gelebilir size bu uyanıklık hali ama…zaman ve zemin başka bir alternatif sunmuyorsa, gerilmenin, kopmanın veya keskin bir kelam etmenin de pek anlamı olmaz değil mi?
Üstünü ört, parana sahip çık, bugünün yarınları var olsa da kelamın dilinin ucunda bu söz nereye gider diye düşün…

İşte bunları söylüyor gökyüzü bize… Bir tutku, bir arzu, bir hedef ve bunların doygunluğu, tutarlılığı bizim için artık kıymetli…. Yatırım, piyasa şartları, eskilerin bakış açısıyla dünyanın bin bir türlü hali var sözüne uygun kıvama geliyoruz artık…

Tabii ki bu susacağız veya katlanacağız anlamında değil ama, ufak tefek şeylerin de üstünde durup, pire için yorgan yakmayacağız…. Aksine pireyi bulup, yorganı kurtaracağız. Mışıl mışıl da keyfini çıkartacağız... Hadi bakalım hayırlısı olsun! Hak neylerse güzel eyler mutlaka….

iremSU

Günlük burç yorumlarınız için tıklayın!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler