İş adamı Karael’den ‘Miraç Kandili’ mesajı

Van Demirciler Tornacılar Tamirciler Esnaf ve Sanatkâr Odası Eski Başkanı ve İş Adamı İdris Karael, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.İş adamı İdris Karael, yayınladığı mesajda, “Miraç hadisesi, Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz.

İş adamı Karael’den ‘Miraç Kandili’ mesajı

Van Demirciler Tornacılar Tamirciler Esnaf ve Sanatkâr Odası Eski Başkanı ve İş Adamı İdris Karael, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.
İş adamı İdris Karael, yayınladığı mesajda, “Miraç hadisesi, Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) kutlu yolculuğu ve göğe yükselerek Cenab-ı Hakk’ın cemalini görerek buluşması hadisesidir. Bu gece huşu ile Rabbimize dua etmeli, bu mübarek gecede kardeşliğimizin ve birlikteliğimizin güçlenmesi için gayret göstermeli ve bolca ibadet etmeliyiz. Bu mübarek gecede; elimizi ve gönlümüzü herkese açmalıyız. Bu gece vesilesiyle sevgi ve kardeşlik iklimini sağlayacak tavırlar sergilemeliyiz. Başta Vanlı esnaf ve sanatkârların, hemşehrilerimin ve tüm Müslüman din kardeşlerimin kandillerini tebrik eder, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur, kardeşlik, birlik ve beraberlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler