İsmail Küçükkaya'dan İmamoğlu-Yıldırım yayını açıklaması

İsmail Küçükkaya, FOX TV'nin ana haber bültenine konuk oldu ve Fatih Portakal'a İmamoğlu-Yıldırım yayını hakkında açıklamalarda bulundu. Küçükkaya, bu görevi kabul etmek için iki şart sunduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasında pazar günü gerçekleştirilecek ortak canlı yayın programının moderatörlüğünü yapacak olan İsmail Küçükkaya, FOX TV’nin ana haberine konuk oldu. Bunun kendisi için tarihi bir sorumluluk olduğunu belirten Küçükkaya, bu programı sunmanın kendisi için gurur verici olduğunu söyledi.

İKİ ŞART SUNMUŞ

Görevi kabul etmek için iki şart sunduğunu da söyleyen Küçükkaya, “Bana bu teklif geldiğinde iki şartım olacak dedim. İki adayın da benim bu programı sunmamı istemesi ve iki partinin de benim için onay vermesi. Bu şartlar gerçekleşirse o zaman görevi kabul ederim dedim” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 81 yorum
Bahçeli modaratör Küçükkaya oldu diye köpürmüş ve tv izlemeyecegini beyan etmiş. Bir vatandaş olarak yanıt vereyim. Çokta umrumuzdu senin fikrin ve tv izlememe kararın.
@senol_vatansever_1978 BAHÇELİ DÜRÜST DEĞİL..!
@senol_vatansever_1978 farkındayız hepiniz dürüstsünüz bahçeli değil ..
peki sorulari kim belirleyecek karsilikli konusamayacaklarsa ayni anda programa cikmalarinin ne anlami var. Akp yine sulandirdi olayi. 2 haftadır kurullari toplaniyor.napacaz diye
Bahçeli (Derin Devlet) artık klasik model arabalarla ankarada tur atmaya başlasın.
eşit süre aynı soru yu iki adayada soracağı açıklanan tartışma programında..moderatör olacak olan ismail küçükkaya..bende adaylara kendi hazırlayacağım sorularıda soracam demesi ne kadar taraflı bir program olacağını göstyeriyor..bu soruları sorma gerekçesinide halk vatandaş toplum istiyor diye başka birilerinin üstüne atıyor..tarafsız moderatör aynı soruyu her iki adaya sorar aynı süre içinde cevabını alır ..bu böyle gider..kendine özgü sorulara dönerse tarafsızlık ilkesine aykırı hareket etmiş demektir..
Toplu taşıma ve su indirimi için olmaz diyen Akp sonrdan neden U dönüşü yapıp indirimleri yaptı? Bu sorunun tek muhattabı var. Her soru her iki daya da sorulacak diye birşey yok. Önemli olan korkmadan taraflı olmadan sorulması gerekenleri sormak.
kaybedeceklerini biliyorlar ve bu son hamleleri başka çareleri kalmadı bu açık oturumda hep ve PKK üzerinden imamoglunu vurup bel altı çalışıp tuzak kuruyorlar bence imamoglu seçim gününe kadar evine kapansın çıksın seçimi kazanır bu bir tuzaktirrrrrr bu adamlar böle bir şeyi asla kabul etmezlerdi yoksa
@kemall_ist bence dediğin işe yaramaz. çünkü davullarla zurnalarla konvoy ve koruma eşliğinde ülkeye pkk yı sokan kendileri.
@xmen3131, devletin valisine "it" demesi kimsenin tuzağı değil sadece kendisinin terbiyesizliği, densizliği ve müptezelliği birader, sana katılıyorum seçime kadar piyasa çıkmaz böyle rezilliklerin altına imza atmazsa kendisi için daha hayırlı olur
@akin_caliskan2, olmaz demediler yalancı herif, kaynak bulmak lazım dediler,
moderatörün kendine özgü sorular sorması tarafsızlığa aykırıdır..bu şekildeki bir yönetim c.b seçimlerinde son anda muharrem inceyi bir mesaj açıklamasıyla seçimin dibine gömmüştür..toplumu kaybettiğine inandırmış ve seçim hilelerinin incelenmesini araştırılmasını engellemiştir..aynı şekilde bu ikili tartışma programındada imamoğlunu gömme hazırlıklarına bilerek ve isteyerek alet olacığını bilmesi gerekir..aynı soru eşit süre dışında hiç bir sorunun bu tartışma programında olmaması sorulmaması gerekir..eğer olursa akapenin kumpasına tuzağına yardımcı olacağını tüm toplum görecektir..
muharrem ince mesaj atmış diyorsun zaten chp seçimi kaybetmişti ve en yetkili ağızdan gelmişti mesaj neyini araştıracaksın uğur dündar ve ismail küçükkaya bunlar muhalif haberci zaten tarafsız degilki daha ney istiyorsunuz ters köşe oldunuz zannettinizki binali çıkmaz sizin o şişirilmiş imamoglunu seyret lafları süsleyip süsleyip sizi yine kandıracak ama hiçbirşey anlamayacaksınız söylediklerinden...
kurnaz seni hatırlatırım bu oturuma binaliyi imamoğlu zorladı kumpasmış peh adamda taraflı sunucuyu bile göze aldı niçin güneş balçıkla sıvanmaz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler