İsmail Küçükkaya'dan 'zorunlu duyuru': Bu alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunduk

Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun ortak canlı yayının moderatörlüğünü yapacak olan gazeteci İsmail Küçükkaya, sosyal medya üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İsmail Küçükkaya'dan 'zorunlu duyuru': Bu alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunduk

16 Haziran Pazar akşamı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı ortak canlı yayının moderatörlüğünü yapacak olan gazeteci İsmail Küçükkaya'dan dikkat çeken açıklamalar geldi.

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunana Küçükkaya, hakkında yazılanlara tepki göstererek "Ben sosyal medya lincinden hiç etkilenmem ama avukatlarım bu yalanları yazan ve yayanlarla ilgili hukuki girişimlerde bulundu. Bu alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Ayrıca tazminat davaları açıyoruz. Kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak" ifadelerine yer verdi.

Küçükkaya'nın açıklamaları şöyle;

Zorunlu duyuru!

Ben sosyal medya lincinden hiç etkilenmem. Yalanlarla dolu itibarsızlaştırma girişiminden de etkilenmem. Oooo neler gördüm ben. Demokrasi adına önemli bir görevim var. Hakkıyla yapacağımdan zerre kadar kimsenin kuşkusu olmasın.

Ben sosyal medya lincinden hiç etkilenmem ama avukatlarım bu yalanları yazan ve yayanlarla ilgili hukuki girişimlerde bulundu. Bu alçaklar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Ayrıca tazminat davaları açıyoruz. KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KAR KALMAYACAK.

Pazar akşamı büyük bir demokrasi şöleni bizi bekliyor.

dsdasd


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
aç aç,bakalım Türk milleti ile başa çıkabilicekmisin sen ve arkandaki şer güç
BU ÜLKE HEPİMİZİN KİMSE KENDİNİ SAHİP GİBİ GÖRMESİN. İNSANLARI KULLANMAYA KALKMASIN. ADAMA GÖREV VERİLİYOR LİNÇ EDİLİYOR. ADAMIN DERDİ ÜLKE ZATEN MENFAAT DEĞİL.
Ekrem Vali'ye "it demedim" dedi Portakal"görüntüleri elimizde" dedi Ekrem "Binali Yıldırım soruları istedi"dedi Küçükkaya "Yok öyle bir şey'dedi Türkiye'nin enterbiyesiz en yalancı BB Adayı
@palermo544, mevzu bahis chp olunca şaşırdık mı, tabi ki hayır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler