HABER

İstanbul Arnavutköy'deki ormanda da yangın faciası yaşanacaktı! Böyle durdurmuşlar

İstanbul Arnavutköy'de yangın faciası son anda engellendi. Dün öğle saatlerinde başlayan yangın, köylülerin müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alındı. Köylülerin, yangına hortumla müdahale ederek söndürmesiyle yaşanacak yeni bir facianın önüne geçildi. Olayı polislere anlatan vatandaşlar, yangın bölgesinden iki kişiyi kaçarken gördüklerini söyledi. Polis, yaşanan yangınla ilgili inceleme başlattı.

İstanbul Arnavutköy'deki ormanda da yangın faciası yaşanacaktı! Böyle durdurmuşlar

Yangın dün saat 13.15 sularında Arnavutköy İstiklal Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre cuma namazına gitmek için evlerinden çıkan köylüler, ormanlık alanın yandığını fark etti.

HORTUM VE KOVALARLA SÖNDÜRDÜLER!

Köylülerin evlerinden getirdikleri hortum ve kovalarla yanan alan söndürüldü. İtfaiyenin müdahalesi ile de yangın kısa sürede söndürülürken, büyük bir facia önlendi.

AW382337_05

İKİ KİŞİ ORMANA KAÇARKEN GÖRÜLDÜ

Yangına müdahale esnasında cep telefonu ile o anları kaydeden köy sakinlerinin ormana kaçan 2 kişi gördüklerini belirtti. Polis bahsedilen şahısları bulmak için köy giriş ve çıkışlarında bulunan güvenlik kameralarında ve köy çevresinde inceleme başlattı.

AW382337_04

AW382337_02

AW382337_03

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ne derseniz deyin 40 kırbaç yaşarsa 60 kırbaç tekrarında ..40 kırbaçtan sonra zaten eline çakmak bile almaz
Yakalansa nolacak savcı hakim adli kontrolle salacak!
bunları yapanlar vatana ihanet den yargılanıp direk yurt dışına bırakılsın
Geri Dön