İstanbul'da akılalmaz olay! Üst üste geldi, ortalık karıştı

İstanbul Avcılar'da eski eşinin erkek arkadaşından şiddet gördüğünü öğrenen bekçi, konuşmak için gittiği taksi durağı önünde eski eşinin erkek arkadaşını silahla ayağından vurdu. Kendilerine saldırı olduğunu düşünen taksi durağı görevlisi silahı ile dışarı çıktı. Yoldan geçen bir polis memurunun silahı bırakmasını söylemesine rağmen ateş eden taksi durağı görevlisi polisin de ateş etmesiyle hafif yaralandı.

Olay, 11.30 sıralarında Avcılar Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde meydana geldi. İddiaya göre; Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir bekçi Yunus S., eski eşinin erkek arkadaşı Murat B.'den şiddet gördüğünü öğrenmesiyle Murat B. ile konuşmak istedi. Merkez Mahallesi'nde bir taksi durağı önünde buluşan taraflar tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bekçi, yanında bulunan silahla ateş ederek eski eşinin erkek arkadaşını ayağından yaraladı.

Taksi durağında görevli E.A. silah sesini duyunca taksi durağına yönelik bir saldırı olduğunu düşünerek silahı ile dışarı çıktı. Bu sırada yoldan geçen bir polis memuru taksi durağı görevlisine silahını bırakmasını söyledi. Polis olduğuna inanmayan taksi durağı görevlisi silahı ile ateş edince polis de karşılık verdi. Olayda E.A. hafif yaralandı.

5cde8cfb18c77305ecaf2072

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar Ambulansla Bakırköy Dr. Sadik Konuk Hastanesine götürüldü.

Polis çevrede güvenlik önlemi alarak olay yeri incelemesi yaptı. Polis ekiplerinin olayla ilgili çalışması sürüyor.

Kaynak: DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Çoluk çocuğu bekçi yapıp eline silah verirsen olacağı bu emniyetin topyekün değişmesi lazım Bundan sonra gelecek başkanın çok işi var Allah yardımcısı olsun
Dedeleri mi bekçi yapsınlar ne diyorsun sen? 20 yaşında vatan bekçisi olunuyor da mahalle bekçisi mi olunmuyor denyo
daha sonra yoldan tesadüfen geçen mit mensubu silahıyla karşılık verince , tatbikattan dönen jöh timleri de ağır makinalı .......... nasıl olay la buu
Hahahahahaha
komedi aksiyon entrika hepsi birarada
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler