HABER

İstanbul'da büyük operasyon! 5 bin polis katılıyor

İstanbul'da, "Yeditepe Huzur" asayiş uygulaması kapsamında, 39 ilçede 5 bin polisin katılımıyla denetim ve operasyonlar başlatıldı.

İstanbul'da büyük operasyon! 5 bin polis katılıyor

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan koordinasyonunda kent genelinde 5 bin polisin katılımıyla, Yeditepe Huzur Uygulaması-12, saat 20.00'de başladı.

TÜM BİRİMLER KATILIYOR

Uygulamaya, Asayiş Şube Müdürlüğü personeli ile ilçe emniyet müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik, Mali Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Kaçakçılık, Organize Suçlarla Mücadele ve Deniz Limanı şubelerinin yanı sıra, özel harekat ve çevik kuvvet ekipleri katılıyor.

ŞÜPHELİ ŞAHISLAR VE ARAÇLAR ARANIYOR

Şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlerde, aranan şahıslar, silah, bıçak ve uyuşturucu madde taşıyanlar üzerinde duruluyor.

Trafik kontrollerinin de yapıldığı uygulamaya polis helikopteri de destek veriyor. Uygulamada narkotik köpekler de araçlarda arama yapıyor. Uygulama saat 23.59'a kadar sürecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
80 yaşındaki adamları döverek sürükleyerek gaz sıkarak tutuklamayın polisler
polislerimizin yaptığı sayiş uygulamalarından büyük memnuniyet duyuyorum. Lakin GBT testi yaptıkları sırada Suriye, Pakistan, Özbek kaçaklar karşılarına çıkınca yakalamıyor herhangi bir eylemde bulunmuyorlar Keşke Suriyeli olsaydık polis bile dokunamazdı bize
Geri Dön