HABER

İstanbul'da kan donduran anlar! Tramvayın önüne böyle atladı

Korkunç olay İstanbul Fatih'te meydana geldi. Haseki Tramvay Durağı'ndaki 43 yaşındaki Abdullah Mayadağlı, tramvayın geldiği sırada bir anda raylara atladı. Ağır yaralanan Mayadağlı hastaneye kaldırılırken, olay anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Olay Fatih Haseki Tramvay Durağı'nda meydana geldi. Durakta bekleyen 43 yaşındaki Abdullah Mayadağlı, tramvay geldiği sırada raylara atladı. Tramvayın altında kalan kişiyi görenler durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

TRAMVAYIN ALTINDAN ÇIKARDILAR

Kısa sürede olay yerine gelen ekipleri tramvayın altında kalan Mayadağlı'yı kurtarma çalışmalarına başladı. İtfaiye ekiplerinin 15 dakikalık çalışması sonucu ağır yaralı olarak kurtarılan Abdullah Mayadağlı ambulansla İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

KARŞIYA GEÇMEYE ÇALIŞIYORMUŞ

Olayı gören bir yolcu ise, "Hızlı bir şekilde karşıdan karşıya geçiyordu. O anda gelen tramvayı fark edemedi. Altına düştü yüzüstü." dedi.

b2ba33da34a09edcc901a83ede5dc402

RAYLARA ATLADIĞI AN KAMERADA

Öte yandan adamın raylara atladığı anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Mayadağlı'nın tramvay durağa yaklaştığı sırada raylara atlaması yer alıyor.

57d635cbcf8b2c8cbfb0a11ea4f3b9ed

23e2566347ed4b92d47e61a7e8cbabaa

DHA

Geri Dön