İstanbul'da kan donduran görüntüler! Köpeğe tecavüz ederken yakalandı

İstanbul Halıcıoğlu'nda kaydedildiği iddia edilen görüntülerde bir kişi, sokakta köpeğe tecavüz ederken görüntüleniyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.

Hayvanlara yönelik cinsel istismar haberlerinden bir yenisi İstanbul'dan geldi. İstanbul Halıcıoğlu'nda çekildiği iddia edilen görüntülerde, bir kişi, sokakta köpeğe tecavüz ederken amatör kamera tarafından kaydediliyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Videonun sosyal medyada paylaşılmasının ardından, olay büyük yankı uyandırdı. Görüntüleri paylaşan bazı kullanıcılar olayın dün gerçekleştiğini ifade ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
1929 sene önce ... POMPEİ de, hayvan tecavüzleri oğlancılık, sübyancılık, çocuk tecavüzleri, hertür sapkınlığın tavan yaptığı bir toplumdu... iki gün aralıksız süren yanardağ patlaması.. deprem... ile tüm toplum helak olmuş... lavlar insanları olduğu şekliyle taş şekline getirmişti...en önemli buluntular... keçiye tecavüz anı, erkek çocuğa, kız çocuğuna tecavüz anı, . eşcinlerin ilişki anı gibi bir çok lav ile yanarak taş haline gelen ibretlik sahneler var...
@hagustos BU HAYVANCAGIZIN BASIMI ACIKMIŞ MİNİ ETEKMİ GİYİYORMUS ???NEYİNDEN THRİK OLDUN..DEMEK HEP BUNLAR BAHANE..TAHRİK OLAN HER SEYDEN OLUYOR.. ONEMLİ OLAN NEFİS TERBİYESİ İNSANLIK VE EGİTİM
@cahitcihat EN AKILI YORUM
İsadan önce yok oldu şehir 1929 nerden çıktı :)
BU NASIL BİR MİDEDİR YAAAAA BU ADAM ÇOCUKLARA BİLE TECAVÜZ EDER ZEHİRLİ İĞNE ÇÖZÜM BU
Madem AB yüzünden idam getiremiyon böylesine direk 1 aylık sembolik ceza verip içeri atıp orda öldürtçeksin. Daha fazla yaşatıp oksijen israfına gerek yok.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler