HABER

İstanbul'da kan donduran taciz! Görüntüler infial yarattı

Cihangir'de bir kadının uğradığı taciz ve saldırının görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak, tepki aldı. Polis, görüntülerden tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

Sosyal medya hesaplarından paylaşılarak, tepki alan görüntülerde, Cihangir Sanatkarlar Parkı'nda elinde telefon ile yürüyen kadın, arkasından gelen kişinin saldırısına uğradı. Saldırgan ile boğazını sıkarak taciz ettiği kadın arasında boğuşma yaşandı. Yaşanan boğuşmanın ardından saldırgan cebindeki bıçağı çıkararak kadının boğazına dayadı.

ÇAY BAHÇESİNDE YAKALANDI

Sosyal medyada tepki yağan görüntüleri inceleyen polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Çalışma kapsamında görüntülerden kimliği tespit edilen Berzan E.Ç.(19), Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince
Sancaktepe'de bir çay bahçesinde yakalandı. Şüphelinin Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemleri sürüyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 69 yorum
Kanun demek birarada yaşayan insanların huzur ve güvenini sağlamak ve birbirleri ile olan ilişkilerini düzenleyen kurallar bütünüdür. Bu demek oluyor ki bu kuralların caydırıcılık etkisi yok. Şayet Allah'ın kanun ve kuralları bu konular hakkında ki hükmü kati ve caydırıcıdır. Ey insanlar Allah'ın kurallarından korkmayın Allah kuluna zulmetmez yapanın da yanına bırakmaz!!
Bu ülkede denetimli serbestlik yasasını çıkaranlara konuş bence daha hayırlı olur.
@playmounth Allah, insanların yapmış olduğu fiillerden ötürü herhangi bir musibet vermeyince ona duyarsız olmanın sitemini ediyoruz. Herhangi bir musibet verince de musibeti görenlere karşı yumuşuyor ve Tanrı'yı yine musibetlere müdahale etmemek ile itham ediyoruz. Her olaya karşı farklı bir mazeret üretiyoruz. İlginç insanlarız.
bunlara değil,kul hakkı yiyip ülkeyi sefalete sürükleyenlere söyle bunları
@playmounth kısasa kısas olacak kardeşim başka çare yok bu şerefsizlerden 3-5 tane sallandır bakalım yapabiliyorlar mı
haftaya : o sapık adli kontrol şartıyla serbest kaldı.
sabah çıkar ne haftasi
İbretlik cezalar gelmedikce ve yapanı tövbe ettirecek kanunlar gelmedikce düzelmesini beklemeyin
@090419 Ceza ile insanlar düzeltilmez. Kamuflaj yapar. Öyle gelen öyle gider. Bu, aileden gelmeli. İnsan, içinde yetiştiği çevrenin izleri ile yaşıyor hayat boyu. İlgisiz ailelerden çıkanlar fakir de zengin de olsa böyle olur bence.
şikayette bulunmamiş kadin yarin serbsst kalir. sikayete bağlı suç var burda. sikayet olmadan neye göre ifadesi alınacak hakimin savcının eli kolu bağlı burda
Geri Dön