İstanbul'da kaymakamlıkta dehşet anları! İntihar girişimi

İstanbul, Bayrampaşa Kaymakamlık binası içinde bir kadın polis memuru silahla intihar girişiminde bulundu. Kadın polis hastaneye kaldırılırken, durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bayrampaşa Kaymakamlığı'nda kadın polis memuru başına silahla ateş ederek intihar girişimde bulundu.

Olay, Bayrampaşa Kaymakamlığı'nın içerisinde saat 13.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, 1 yıllık kadın polis memuru N.A. beylik tabancasıyla başına ateş ederek intihar girişiminde bulundu. Çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kanlar içerisinde yere yığılan kadın polis memurunu ağır yaralı olarak Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. N.A.'nın hayati tehlikesi devam ediyor.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Genç kadın polisin yaşam dolu bir insan olduğunu ifade eden mesai arkadaşları intiharla sarsılırken, neden böyle bir şeye teşebbüs ettiğine ise bir türlü anlam veremedi. Sır intihar üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Millet artık cinnet geçiriyor (getiriyor)... Bunlar hep Refah Seviyemizin artmasından oluyor.
hemen psikolojik sorunu var diye yazın ne biliyorsunuz belki maddi problemi var belki başka bir derdi var hem psikolojik sorunu olan kimseye silahını vermezler
cok geçmiş olsun.inşallah bunun altından bir yasak aşk hikayesi çıkmaz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler