İstanbul'da metro seferlerinde aksama

İstanbul'da bazı metro seferlerinde aksama yaşanıyor. Metro İstanbul'dan yapılan açıklamaya göre, M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattında teknik bir arıza nedeniyle Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında seferler durdu.

İstanbul'da metro seferlerinde aksama

Yenikapı-Atatürk Havalimanı ve Yenikapı-Kirazlı metro hattında teknik arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında seferler durdu.

Bazı duraklarda yoğunluk oluşurken, Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında İETT otobüsleri ile ring seferi yapılıyor. Metrodaki teknik arıza devam ediyor.

Öte yandan Metro İstanbul'dan yapılan açıklamada, " M1AYenikapı-Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattında teknik bir arıza nedeniyle Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında sefer yapılamamaktadır. Sefer yapılamayan Yenikapı-Aksaray istasyonları arasında İETT otobüsleri ile ring seferi yapılmaktadır." denildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
"Bunlar bırakın hizmeti yeni Hat açmayı; hâlihazırda Çalışan Sistemlerin Bakımını Yapmaktan bile Âciz Kalacaklar" demiştik.. Dünde Arızalanan Metro Asansörü nün BirBuçuk aydır Yapılmayı beklediği haberi vardı.. Ellerini sürdüğü yeri kurutur bu zihniyet.. Mezarlık yerlerine bile Zam yapmış.. Milletin Ölüsününde Dirisininde Çekeceği var ZAM_Piyon Ekrem'den
ignal! Ranta Son diyerek gelen Ekrem'di. Kendisi Mezar yerinden bile para kazanma Derdine Düştü )) Akparti neden örnek verdinki farkı olmalı DEĞİLMİYDİ!!! Metro ve arızalı asansör mevzuunda Tıkandın galiba hiç bahsetmedigine göre ))
Gamsız kardeşim. Şuan ki yönetim mi yaptı bu kadar yüksek fiyatlı mezar yerini.. Hali hazırda eski yönetimin 30 bin tl yaptığını buda 34 bin tl yaptı. Geçen sene 30 bin yapıldığında neredeydin
Bu ülke şu ana kadar ne çektiyse, sizin gibi arap sevici , BOP uşağı piyonlardan çekti.
istanbulun sorunları çoktu ama şimdi en büyük sorun imamoğlu.bu metro sorunu hiç.yarın su bulamayacağız.diyeceksin ki yağmur kar yağmazsa imamoğlu ne yapsın.tek yapması gereken bu görevi bıraktığında hemen yağmur yağmaya başlar.çünkü 1994 de öyle olduydu bunlar meymenetsiz.yarın chp de ülkede söz sahibi olursa 10 şiddetinde deprem harekete geçer.
Lan karaktersiz baykuş. Metroyu ona bakarsan AKP yönetimi yaptı. Şu anda arızalanan hattı. Allah yapısı değil kul yapısı. Arıza olabilir, kaza olabilir. Bunları da bçmı İmamoğlu yaptı. Gelelim mezar yerlerine. İşinize gelince ibb meclisinde biz bizim onaylamadığımız yasa geçmez diyorsunuz. Bahsettiğin zamlar ibb meclisinden geçti. Yani çoğunluklu olan AKP MHP oyları ile geçti. Kafan bastı mı şimdi?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler