HABER

İstanbul'da şiddetli lodos! Çamlıca'da dev Türk bayrağı uçtu, Çatalca'da saat kulesi devrildi

İstanbul’da etkili olan şiddetli rüzgar ve lodos nedeniyle Çamlıca Tepesinde dev Türk bayrağı direkten koparak uçtu, Çatalca'da ise saat kulesi devrildi. Öte yandan Avcılar'da görevli içindeyken güvenlik kulübesi uçtu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların ardından, lodos ve şiddetli rüzgar sabah saatlerinden itibaren İstanbul’da etkisini göstermeye başladı.

SAAT KULESİ DEVRİLDİ

Çatalca Serbest Bölgede kapı girişindeki saat kulesi lodosun etkisiyle devrildi. Devrilen saat kulesi parçalandı. O anlar kameraya yansıdı.

TÜRK BAYRAĞI DİREKTEN KOPUP UÇTU

Ayrıca, İstanbul’un en yüksek rakımlı yerlerinden biri olan Çamlıca Tepesinde bulunan dev Türk bayrağı, şiddetli rüzgara dayanamayarak direkten kopup uçtu.

KAYBOLAN BAYRAK BULUNDU

Gökyüzünde uçan bayrak Çamlıca Tepesinden uzaklaştı. Kaybolan bayrak, Üsküdar'da bulunan bir okulun bahçesinde polis ekipleri tarafından bulundu.

GÜVENLİK KULÜBESİ GÖREVLİ İÇİNDEYKEN UÇTU

Öte yandan Avcılar Firuzköy’de ise bir iş yerinin bahçesinde, görevli içindeyken güvenlik kulübesi uçtu.

FIRTINA ORTALIĞI SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİ

Esneyurt'ta bir anda esen şiddetli lodos caddedeki onlarca kişiye zor anlar yaşattı. Çatı ve dükkan tabelaları caddeye savruldu. Kaçmaya çalışanlar rüzgarın da etkisiyle yere düştü. Bazı kişilerin hafif yaralandığı korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaynak: İHA-DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön