İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 18 Ekim İSKİ su kesintisi listesi!

İstanbul’da bazı bölgelerde 18 Ekim 2020 tarihinde şebeke hattı arızası gibi nedenlerle su kesintisi yaşanıyor. Şebeke hattı arızası gibi bazı nedenlerden kaynaklı olarak yapılan çalışmalar sebebiyle su kesintisi yaşanan ilçe ve mahallelerde yaşayan vatandaşlar tarafından sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı araştırılıyor. İSKİ’nin resmi internet sitesindeki "arıza kesinti" bölümünde konuyla ilgili detaylı bilgi bulunuyor. İşte 18 Ekim Pazar İSKİ su kesintisi listesi!

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 18 Ekim İSKİ su kesintisi listesi!

İstanbul’da su kesintisi yaşanan mahallelerde ikamet eden vatandaşlar tarafından sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Konuyla alakalı olarak İSKİ’nin resmi internet sitesinde su kesintisi yaşanan ilçelerdeki mahalleler, arıza ve kesinti nedenleri ve suların ne zaman geleceğine dair detaylı bilgi bulunuyor. Peki, sular ne zaman kesilecek ve ne zaman gelecek? İşte İstanbul su kesintisi ile ilgili tüm detaylar...

su kesintisi

İSTANBUL’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İSKİ’nin resmi internet sitesindeki bilgilere göre sular ne zaman gelecek 18 Ekim sorusunun cevabı ilçelere ve mahallelere göre farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra İSKİ su kesintisi arıza sebebiyle gerçekleştiği için internet sitesinde bulunan açıklama doğrultusunda, zaman zaman arıza giderilmiş olsa bile depo ve isale hatlarının tamamen istenen basınca gelmesi gecikebiliyor ve kullanım yoğunluğundan kaynaklı olarak gecikmeli şekilde su alınabiliyor. Peki, İSKİ su kesintisi olan bölgeler ve su kesintisinin giderileceği saatler neler?

18 EKİM İSKİ SU KESİNTİSİ SORGULAMA

18 EKİM PAZAR İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ

  • İlçe: Pendik

Pendik ilçesinde su kesintisinden etkilenen Kaynarca Mahallesi’nde 100 mm çaplı şebeke hattı arızası nedeniyle 18 Ekim 2020 Pazar 11.43’te başlayan su kesintisi çalışmasının tahmini olarak 18 Ekim 2020 tarihinde 16.00 civarında bitmesi öngörülüyor.

  • İlçe: Silivri

Silivri lçesinde su kesintisinden etkilenen Beyciler Mahallesi’nde basınç düşüklüğü nedeniyle 18 Ekim 2020 12.44’de başlayan su kesintisi çalışmasının tahmini olarak 18 Ekim 2020 tarihinde 17.00 civarında bitmesi öngörülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler