İstanbul'daki evlilik fuarında 'kınacı robotlar' şov yaptı!

İstanbul'daki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayan 'Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı'nın parlayan yıldızı bu yıl kına tepsisi taşıyıp, kına türküsü söyleyen ve dans eden 'kınacı robotlar'ı oldu. Katılımcılardan yoğun ilgi gören hizmetçi robotların marifetleri parmak ısırttı.Türk halkının robot hizmetçilerle tanışması ise meşhur çizgi film Jetgiller'deki Rosie karakterine kadar uzanıyor. İşte kına gecelerinin 'Rosie'si olacak kınacı robotların ve fuarın detayları...

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayan ve 19 Ocak Pazar günü sona erecek olan evlilik fuarında, evlenmek isteyen çiftlerin ihtiyacı olan her şey aynı çatı altında bir araya geldi. Düğün hazırlığı yapan çiftlerin ve sektör temsilcilerinin buluştuğu fuarın bu yılki teması "doğaya dönüş" olarak belirlenirken, fuar, evleneceklere tüm ihtiyaçlarını bir arada sunmanın yanı sıra, değişen trendler konusunda da yol gösteriyor.

Akın Robotics tarafından üretilen, Erol Yıldırım Kına Organizasyon'un standında ziyaretçilerle buluşan kınacı robotlar fuarın öne çıkan konseptlerinden oldu. Robotlar, kına gecelerinde tepsi taşıma, kına türküsü söylemenin yanı sıra dans ekibiyle beraber kına dansı da yapabiliyor. AA muhabirine konuşan Robot Ada işini çok sevdiğini belirterek, "Bu tam hayalimdeki iş, insanları mutlu etmeyi ve eğlendirmeyi çok seviyorum." dedi.

'Kına gecesi maliyeti 2 bin TL'den başlıyor'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Yeter artık bu erkeklere çektirdiğiniz, bi tek 12 bin liraya robot kiralatmadığınız kalmıştı. Onu da yapın aferin. Valla gidip yabancı kadın alacam ya, en azından böyle görgüsüzlükleri bilmez bari.
Yakisiriz benim ülkeme.ayranimiz yok içmeye rossie ile gideriz ....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler