HABER

İstanbul'da lazer epilasyonu skandalı

İstanbul Avcılar'daki bir güzellik merkezinde kelimenin tam anlamıyla büyük bir skandal yaşandı. 22 yaşındaki Nazlı K., epilasyon yaptırmak için Avcılar'daki bir güzellik merkezine kayıt oldu. Lazerli epilasyon tedavi işlemi uygulanan Nazlı K.'nın iddiasına göre vücudunun bazı kısımları yandı. Hastanede rapor alan Nazlı K., "Lazeri yapan kişi eğitimsizdi. Durması gerektiğini söylememe rağmen durmadı. Çok canım yandı. Yanıklar oluştu ve su topladı" dedi.

İstanbul'da lazer epilasyonu skandalı

22 yaşındaki Nazlı K., epilasyon yaptırmak için Avcılar'daki bir güzellik merkezine gitti. Burada lazerli tedavi işlemi uygulanan Nazlı K., belirli günlerde güzellik merkezine giderek epilasyon yaptırmaya başladı.

5 gün sonra tekrar merkeze giden Nazlı K.'ya epilasyon işlemini Yasemin adında başka bir kişi yaptı.

Ancak iddiaya göre Yasemin adlı personel kolundaki Frida Kahlo dövmesinin üzerine lazer epilasyon uyguladı. Dövmenin rengi değişirken bazı kısımlar da yandı. Nazlı K., acı hissettiğini ve dövmeye lazer uygulanmayacağını belirtmesine rağmen personel işleme devam etti. Kolunda yaralar oluşan ve dövmesi bozulan genç kadın soluğu karakolda aldı.

"UYARDIM DURMADI"

Hastanede rapor alan Nazlı K., "Lazeri yapan kişi eğitimsizdi. Çünkü dövmenin üzerine uygulanmayacağını ben dahi biliyorum. Durması gerektiğini söylememe rağmen durmadı. Çok canım yandı. Yanıklar oluştu ve su topladı. En önemlisi benim için manevi değeri olan Frida Kahlo dövmemi kaybettim. Şikayetçiyim" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Frida Kahlo

Nazlı K.'nin, bozulan dövmesindeki Frida Kahlo, resim sanatının en önemli isimlerinden. Kahlo, almadığı kaş, bıyık tüyleri ve yerli kıyafetleriyle dönemin güzellik standartlarını sarsan isim olarak tanınıyor. (Haberturk)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
OOOYYYY KIYAMAM, 5 GÜNDE Bİ EPİLASYON YAPTIRIRSAN DEĞİL DÖVMEN BAŞKA YERLERİNDE KAYBOLUR:)
onun adı nazlı Kaya onun dövmesini ben yaptım 18 yaşına geldiğin de bana dövme bul dedi ama kimse de olmasın dedi tamam dedim zeki bir kız değildi ama inatçıydı
zenginliğin gözü kör olsun paran dokundu sana herhalde. yaşın kaç başın kaç be kızım. kendine işkenceyi reva görmüşsün.
Geri Dön