İstanbul'da pitbull vahşeti: Kediyi parçalayarak öldürdüler

Gaziosmanpaşa'da sahibinin elinden kurtulan iki pitbull cinsi köpek sokak kedisine saldırdı. Köpeklerin sahipleri pitbullara tekme atarak kediyi kurtarmaya çalışsa da kedi parçalanarak can verdi. Tüm bu yaşanan pitbull vahşeti ise amatör kameraya saniye saniye kaydedildi.

Gaziosmanpaşa'da sahiplerinin elinden kurtulan 2 pitbull cinsi köpek, sokaktaki bir kediyi yakaladı. Kediyi ısırmaya başlayan köpekler adeta vahşete neden oldu. Sahipleri kediyi kurtarmak pitbullara tekme atmaya başladı. Ancak kedi paramparça olarak can verdi.

Tüm bu yaşananlar sırasında vatandaşlar da bu vahşeti film izler gibi izledi. Yaşanan pitbull vahşeti ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüntüde, iki pitbull cinsi köpeğin bir kediyi dişlerinin arasına alarak çekiştirdiği ve sahipleriyle vatandaşların kediyi kurtarmaya çalıştığı görülüyor. Sahipleri defalarca köpeklere tekme atsa da pitbullar kediyi parçalayarak öldürüyor. Bu sırada vatandaşlar bu vahşeti film izler gibi izliyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
bu cani köpekleri bu ülkye sokanlaramı küfredeyim, yoksa onu ellerine alıp gezdiren zibidilere mi? bişrileri çıkmış ben yöneticiyim diye nara ata dursun kendi cebini doldursun, ve bizde bu trajedik olayları yaşayalım. ya çocuk olsaydı. buna benzer pitbul deheşti çok fazla. yönetciyim diyenlerde kafasını kuma gömüyor bu vasıfsız yandalkarda onlara oy veriyor.
hayvanlara çamur atmayin bu zavallilari bu derece vahşi ve yırtıcı bir hale sokabilmek icin ne tur işkenceler yaptiklarini biliyormusunuz? golden cinsi bir köpek ne kadar masumsa pitbull lar da en az o kadar masum nasil yetistirdigin önemli. lutfen bilgi sahibi olmadan bu hayvanlari yargilayip infaz etmeyin once arastirin .
gaziosmanpaşa belediyesine normalde agizlikla dolastirilmasi gereken pitbullarin serbest bile dolastirildigini sikayet edeli kac yil gecti ama hic bir degisiklik yok. zabita ceza kesse sahipleri mecburen kurallara uyar
pitbulların kesinlikle yok edilmesi lazım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler