İstanbul'da terör operasyonu!

İstanbul polisi, yasa dışı faaliyet gösterdikleri belirtilen bölücü unsurlara yönelik bu sabah saatlerinde bir dizi operasyon düzenledi.

İSTANBUL (İHA) - Dün Yurtsever Demokratik Gençlik Hareketi (YDG-H) üyelerine yönelik düzenlenen operasyonun ardından bu sabah İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, erken saatlerde kentin bazı ilçelerinde belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

Baskınlar sırasında operasyona Özel Harekat ekiplerinden de destek alındı. Özel Harekat timleri, ev ve iş yerlerine yapılan baskınlar sırasında yoğun güvenlik önlemi alırken, bölücü örgüt adına faaliyet gösteren bazı şüphelilerin ise gözaltına alındıkları kaydedildi. Dün, Yurtsever Demokratik Gençlik Hareketi üyelerine yönelik düzenlenen operasyonda 17 şüpheli gözaltına alınmıştı. İstanbul polisinin başlattığı operasyonlar şu sıralar devam ediyor.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
TAŞ.MOLOTOF ATAN,İŞYERİ,ARAÇLARI YAKAN,YOLLARI ,KALDIRIMLARI KIRAN,İNSANLARIN ULAŞIMINI ENGELLEYEN KİM OLURSA OLSUN YAKALANMALI VE CEZASINI ÇEKMELİDİR.
Ne idik ne olduk pkklılar sallana sallana dolaşıyor terör örgütü değiller artık birileri onları bu sıtatüden çıkarttı ama yurtsever adı altındaki herkes tutuklanarak yargılanıyor tarih yazıyor yaşananları peşkeş çekilen bir metrekare topraktan sesler geliyor duyan varmı. Biz bunun içinmi öldük yirmili yaşlarda diye bağırıyorlar...
ya kardeşim çok mu safsın yada saf ayağı mı yapıyorsun anlamıyorum sizin gibi cahelat kurbanlarını YDH-H zaten pkk' nın gençlik uzantılarından birisi her önüne yurtseven yazanı masum insan sanıyorsunuz !
polis devleti olduk...................sorarsan özgür ve demokrasi var .....bu kadar baskı bir yerde patlak verir....
Dikkat et başında patlamasın ?
Yurtsever olmak suç kabul ,bölücülük yapıyorlar mış eyvallah bir günde şu CUMHURİYET 'E düşmanlık yapanlara operasyon yapın olmaz mı?Bölücülüğü kimlerin yaptığı çok açıkken ....
Yurtseverler , polis yaralar, camekanları aşağı indirir ve terör ortamı mı oluşturur ? Komik bir yurtsever mantığın var.
cumhurıyetı ıstemeyenlerın hepsını postmodern darbe ile topragın altına gömduler mezar operasyonları da gereksız olur su sıralar
ülkücülerin meydana inme vaktidir artık
Ne güzel. Hukuk çerçevesinde pislikler toplanıyor ve vatandaşlar bu güzel ülkenin tadını çıkartıyor.
herkes işine gelmeyene terörist diyor birde üstüne devletin mekanizmalarını bu iş için kullanıyor artık allah sonumuzu hayır eyleye
istanbul'da terör arayacağınıza elinizin altındaki görmezden geldiğiniz dağdaki terörle mücadele edin.
Kaşınma kasımasınlar, biz kaşınmıyoruz kimse bizi kaşımıyor.
İNANSAKMI ACABA UNLAR TERÖRİSTMİ SAHİ?
Diğer Haberler