HABER

İstanbul'un göbeğinde akılalmaz olay: Polisin yanı başında kazmalı saldırı

İstanbul Esenler'de bir grubun kazma, sopa ve taşlarla bir araca saldırmaları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Saldırıya uğrayan aracın hemen yanında polis aracının bulunması dikkatlerden kaçmazken, saldırı sonrasında araç kullanılamaz hale geliyor. Görüntülerde, saldırı sırasında çevredekilerin kaçıştığı ve çok sayıda polis ekibinin olay yerine takviyeye gittiği görülüyor.

Olay geçtiğimiz günlerde Esenler Kazım Karabekir Mahallesi'nde meydana geldi. Ellerinde kazma, taş ve sopalar bulunan grubun trafiğin durduğu caddede bağırarak ilerlediği görülüyor. Aralarında kadınların da bulunduğu grubu gören bir sürücü manevra yaparak geri dönmek istiyor. Ancak bu araç birden grubun hedefi haline geliyor.

TAKVİYE EKİPLER GELDİ

Sürücü ve yanındaki arkadaşı aracı terk ederek kaçıyor. Öfkeli grup aracı kazma, sopa ve taş ile adeta parçalıyor. Bu sırada saldırıya uğrayan aracın hemen yanında polis aracının olması dikkat çekiyor. Saldırı sonrası araç kullanılamaz hale geliyor. Saldırı sırasında çevredekilerin kaçışması da güvenlik kamerasına yansıyor. Çok sayıda polis ekibi olay yerine takviyeye geliyor. Olayla ilgili emniyetten henüz açıklama yapılmadı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Birgün bir trafik polisine kilit olmuş trafik için yolu kesip ambülansa yol verir misin dedim benim mesaim bitti dedi ve yolu ben kesip ambülansa yol verdim. Bazı meslekler aşkla yapılmalıdır para için değil...
atanamayan öğretmeni polis yaparsan olacağı bu adamlar halktan daha korkar
@isorkum en güzel yorum. herkesi polis ve uzman cavus yapıyorlar. yazık.
Olayı bir anlayında ondan sonra yorum yapın yazıklar olsun hepinize.
bu araca zarar veren sopalarla etrafa saldıran kişiler bunu neen yapıyorlar biliyormusunuz ??? Adalet yokda o yüzden !! Ceza almayacaklar adım gibi eminim.
Geri Dön