İşte Ankara'nın koronavirüs haritası! İlçe ilçe son durum

Ankara koronavirüs verilerine göre güncelenen risk haritası, koronavirüs artışlarına dikkat çekti. Hayat Eve Sığar uygulamasının güncellenmesiyle koronavirüs haritasında kırmızı bölgelerde artış olduğu görüldü. Yüksek riskli bölgelerin kırmızı ile gösterildiği haritada nüfusun yoğun olduğu ilçelerde vakanın olmayan bölgenin neredeyse hiç bulunmadığı görüldü. İşte detaylar...

Koronavirüs salgınında uzmanlar ‘ikinci dalga’ tehlikesine karşı uyarılar yaparken, Başkent’te bir süredir artan vaka sayıları dikkat çekiyor. Ay başında güncellenen ‘Hayata Eve Sığar’ uygulaması, Ankara’nın neredeyse tüm ilçelerinde kırmızıyla gösterilen yüksek riskli bölgelerin arttığına işaret ediyor. .Özellikle nüfusun yoğun olduğu merkez ilçelerde normalleşme sürecinin başladığı günden bu yana yüksek riskli bölgelerin yayılarak çoğalmış olduğu gözleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yaptığı açıklamaların ardından en çok vaka artışının görüldüğü illerden biri olan Ankara’da son durum şöyle:

ALTINDAĞ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
asker uğurlama larında polis hiç karışmadı. düğün ler olmamalıydı. yönetimin yanlışını halk çekecek.
yonetim yanlisi degil halkin sorumsi uzlugu... Her adamin basina asker polis mi dikeceksin. Halk umursamaz bana neci. bunun bir bedeli olacaktirm olmali da
sokağa çıkma yasağı, kısıtlamalar varken vaka sayıları 2bin 3 bin geliyodu şimdi herkes sokakta plajda avm de camilerde toplu taşımalarda içiçe ama vaka sayımız 900 lerde hayret..
Ankara böyleyse İstanbul nasıl Allah bilir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler