SPOR

CANLI

İşte Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde muhtemel rakipleri

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri bugün belirlenecek. Dev turnuvadaki tek temsilcimiz olan siyah-­beyazlı takım, Monaco’da saat 19.00’da başlayacak kura çekimine 4. torbadan katılacak.

İşte Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde muhtemel rakipleri

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup kuraları bu akşam çekiliyor. Monaco’daki Grimaldi Forum’da saat 19.00’da başlayacak kura çekimi sonunda Beşiktaş’ın da aralarında yer aldığı toplam 32 takım, dörderli sekiz gruba yerleştirilecek.

Devler Ligi’nde değişen kurallara göre ilk torbada son şampiyon Real Madrid’in yanı sıra, ülke sıralamasında ilk 7 basamaktaki ülkelerin şampiyonları yer alacak. Diğer üç torba ise, kalan takımların kulüp katsayı puanlarına bakılarak oluşturulacak.

Türkiye’nin bu kulvardaki tek temsilcisi Beşiktaş, kuraya 4. torbadan katılacak. Bu turda aynı ülkelerin takımları statü gereği birbirleriyle eşleşemeyecek. UEFA’nın aldığı karar uyarınca Ukrayna ve Rus takımları da aynı grupta yer almayacak.

İLK MAÇLAR 13 EYLÜL'DE

Gruplarda ilk maçlar 13 Eylül itibariyle başlarken, 7 Aralık’ta son bulacak. İlk iki sırayı alan 16 takım üst tura yükselecek, üçüncüler yola UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek. Final karşılaşması Galler’in başkenti Cardiff’teki Millennium Stadı’nda oynanacak. Gecede aynı zamanda, UEFA’nın ‘Avrupa’da Yılın Futbolcusu’ ödülü de sahibini bulacak.

İŞTE TORBALAR


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
FAR ETMEZ KİM GELSE SIFIR ÇEKECEK.AVERAJ TAKIMI OLUR BJK.
@casper0707 grupalara 5 kere kaldı beşiktaş.2 kere 4 puan 2 kere 6 opuan 1 kere 7 puan aldı.Barcelona chelse liverpol m.united psg gibi devleride yenmişliği var.Sıfır çeken takım fenerbahçedir.En çok gol yeme rekoruda 19 golle gs dedir.Bjk liverpoldan 8 yediği sezon toplam 15 gol yemiştir en fazla
@casper0707 içimizdeki yahudi işte bu
Hayırlısı Real Barça bayern gelmesinde
BJK 3.TORBADA YER ALAN TAKIMLARDAN İNÖNÜDE BELKİ 1 PUAN ALABİLİR.
Takım
O
Av
P
Geri Dön