İşte Kuzey Kore'nin ABD'yi yok etme planı

ABD’li ünlü komplo teorisyeni ve yazar David Mead, Kuzey Kore yönetiminin ABD’nin Wyoming eyaletindeki Yellowstone yanardağını nükleer bombayla 'uyandırarak' ABD’yi yok etme planları yaptığını ileri sürdü.

İşte Kuzey Kore'nin ABD'yi yok etme planı

Express’in aktardığı habere göre, geçen ekimde Nibiru adlı gezegenin çarpmasıyla dünyanın yok olacağı iddiasıyla gündeme gelen Mead, şimdi de elinde hidrojen bombası bulunduran Kuzey Kore liderlerinin ABD’nin kuzeybatısında bulunan süper yanardağının ‘uyandırılması’ için hangi özelliklere sahip bir nükleer başlık gerektiğini anlamaya çalıştığını ve bu amaçla Kuzey Kore’deki Pektusan yanardağını ciddi bir şekilde araştırdıklarını ileri sürdü.

KANIT SUNMADI, KİTABINI İŞARET ETTİ

Söz konusu bilgiler nedeniyle devamlı olarak tehditler aldığını belirten Mead, bilgisayarının da birkaç kez korsan saldırılara uğradığını ifade etti. Bunun yanında ABD’li araştırmacı, ortaya attığı iddiaları destekleyebilecek kanıtlar sunmayıp, tüm ayrıntıları baskıya hazırlanan yeni kitabında okurlarıyla paylaşacağını belirtti.

Uzmanlara göre Yellowstone Ulusal Parkı’ndaki süper yanardağın patlaması durumunda civarda yaşayan 87 bin kişi hayatını kaybedebilecek, ABD’nin topraklarının 3’te 2’siyse atmosfere yayılacak volkanik toz ve ‘nükleer kış’ etkisiyle kullanılmaz hale gelecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Hadi deli adam göster kendini be Dünyanın kan emici sülüğü olan ABD şerefsizine bi ders ver bütün dünya size minnet duysun bu şerefsiz abd terör yaratıyor sonra o terör ile mücadele adı altında ülkeleri işgal ediyor o insanların yurtlarından olmasına milyonlarca kanın akmasına bu adi köpeklerin silah satmalARINA O BÖLGENİN MADENLERİNİ ELE GEÇİREREK bu ülkeleri sömüren bu iki yüzlü mahluklara öyle bir ders verki tarihe adınız geçsin.
kuzey kore neden kendi halinde kalmaya devam etmiyor. ve savaş istiyor anlam verilecek gibi değil zaten kaplı kutu savaşarak halkının ölümüne neden olacak kendi savaşlardan sonra yaşaya bileceğimimi düşünüyor .
Kore bos adamsin. ABD senin karsina o kadar yuksek duvar ordu ki,sen kibrit copuyle saldiriyon ve surekli asagiya dusuyon. Bir de eyaletlere dahi sokulmaman meselen var..
Arkandayiz kore bu teroristlere hadlerini bildirmek lazim dunyanin en pislik en adi devleti abd dir halkina bisi diyemem ama devleti kurumlari istihbarati dunyanin basina beladir tarih boyunca hirsizlikla gecinmis bi ulkedir garibanin yetimin hakkini yiyerek zevk ve zenginlik icinde sefa suruyorlar bu hak onlarin sonu olacak
Bi bırakmıyorlar yaşayalım zaten toplasan 70 yıl ya var ya yok onuda huzur vermiyorlar
Savaşa karşıyım,olası bir savaşta insanlık düşmanı sömürücü ve katil amerikaya karşı K.Kore desteklenmeli
çok değil 1 saat için de tüm kore’yi yok edebilecek güce sahip ABD iki tane gemisiyle de çok rahat başarabilecek güçte. nükleer saldırılara bile dayanıklı gemileri var adamların bunlar neyin peşinde anlamış değilim :)
Kuzey kore lideri deli gibi sunuluyor besleme medya tarafından.. son derece iyi eğitim görmüş bir mühendis.. Dünyada akan kanın sorumlusu ABD'li katillere diklenen bir yiğit ve kahraman halkı.. Asla savaş çıkarmaz ama ABD'nin ağzından kan damlayan katillerine de eyvallah etmez.. Tek kelime ile helal olsun!
Atom Matom, Uzay Muzay yok arkadaşlar, yok! ABD-Rusya-AB Ülkeleri-Büyük Britanya Krallığı-Kuzey ve Güney Koreler, Japonya, Çin... Tüm bu önde gelen ülkeleri tek bir şer masa yönetiyor, masonik düzen bu... Danışıklı dövüşlerle insanlığa çizdikleri ütopyanın devamı için İNANDIRICI olmaya .alışıyorlar, hepsi bu! Düzya düz ve gök su, yeryüzü su dolu göğün uçsuz bucaksız bir zemini. Dünya bu zeminde şeffaf ve geçilemez gök kubbe ile kapatılmış bir alan, gök kubbe dışında yeryüzü döşek gibi devam ediyor, kimbilir gök kubbeli daha nice dünyalar vardır belki...
abd uşagı boş adam bu KİM
Çıkarları uğruna butun dunyayı sömuren, en teknolojik biyorlojik kimyasal ve nukler silahları ureten, milleteri birbirine duşurup buralara astronomik rakamlarla silah satan ve her turlu kaypaklığı hak sana amerikayı lanetliyorum.....
Bu kim jong dilerim abd yi haritadan siler:)
sende olmasan bu dünyanın tadı yok başkan
ikisindende bi cacik olmaz cunki bu hiyarlar daha olmamis anladinmi nezaket hanim ????????????
ya bunlar daniçikli dovüş abd sılah satmak için yapıliyo ne demişler havlayan kopek ısırmaz
Diğer Haberler