İşte liderlerin bayram programı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ramazan Bayramı’na İstanbul’da girecek.

İşte liderlerin bayram programı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Ramazan Bayramını memleketi Tunceli’de karşılayacak. Ramazan bayramına iki gün kala siyasi parti liderlerinin de bayram programları belli oldu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bayrama İstanbul’da girecek ve bayram boyunca İstanbul’da olacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da bayrama İstanbul’da girecek. Erdoğan’ın, bayramın üçüncü günü ya da bayramdan sonra memleketi Rize’yi ziyaret edebileceği konuşuluyor.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile yarın memleketi Tunceli’ye gidecek ve bayramı Tunceli’de karşılayacak. Kılıçdaroğlu, bayramın son günü Sivas’ta bazı etkinliklere katılacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise geleneği bozmayarak Ramazan Bayramını Ankara’da geçirecek. Bahçeli, bayramın ikinci günü Genel Merkez’de düzenlenecek bayramlaşma törenine katılacak. BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın her yıl olduğu gibi bayrama Diyarbakır’da girmesi bekleniyor.

DSP Genel Başkanı Masum Türker ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bayramda Ankara’da olacaklar. Her iki lider de bayramın ikinci günü parti bayramlaşmalarına katılacak. Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ise birinci gün Ankara’da, ikinci gün İstanbul’da, üçüncü gün ise Bursa’da partililerle bayramlaşacak.

Okuyucu Yorumları 5 yorum
PKK LININ BİLE BAYRAMA NERDE GİRDİNİ HABER VERİYORLAR VAY BE
vay bee. eskiden de milletvekiliydi bdp liler. dep, hadep falan filan. ne fark var şimdi o partilerle bdp arasında. ama artık selahattin demirtaşın ismi de, başbakanla, ana muhalefetle anılıyor. o da sürekli sayın Öcalan diyor. sayın Öcalan demek suçtu hani. bu şekilde daha çok uzatırım aslında bu konuyu. o onu açar, bu bu konuyu. offff allahım afffff. en büyük belayla bizi helak etsen haklısın yarabbim ama acı bize.
lanet olsunn herkes bayram planlarini yapti ama bu devletin polisi ve aileleri plan falan yapamiyor....:(((
RECEP USTA ÖRTÜLÜ ÖDENEKTEN GİDİYORDUR DEMOKRASİ İLE İDARE EDİLEN ÜLKELERDE BU ÖRTÜLÜ ÖDENEK V ARMI ADAM HARCAYIP DURUYOR,HESAP SORAN YOK
çok merak etmiştik özelliklede,demirtaşı sağolun varolun çatlamaktan kurtardınız.
Diğer Haberler