MAGAZİN

İşte Survivor'a erken veda eden ünlü isimler

İşte Survivor'a erken veda eden ünlü isimler

Tüm dünyayı kasıp kavuran Survivor, 2011'de Acun Ilıcalı tarafından Survivor Türkiye formatında yayın hayatına başladı. Birçok ünlü isim geldi, geçti Survivor'da. Bizde sizler için 5.sezonda Survivor'a erken veda eden ünlü isimleri derledik.İşte o isimler...

1.SEZON
PASCAL NOUMA
Survivor'un ilk sezon yarışmacılarından ünlüler takımında yer alan Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Nouma adada Nihat Doğan ile yumruk yumruğa kavga ettikten sonra güvenlik gerekçesiyle adadan 25.gün diskalifiye edilmişti. Acun Ilıcalı, kavga sonrasında yapılan "Ada Konseyi"ne şunları söylemişti:

"Bugün talihsiz bir olay yaşadık. Çok zor şartlarda sinirlerin gerilmesi çok normal. Ancak oyunda gördüklerimiz kabul edilebilir şeyler değil. Biz prodüksiyon olarak bunu yaşamak istemiyoruz. Bugün yaşadığımız olaylar, güvenlik açısından karamsarlık yarattı. Olayların buradan nereye gideceğini göremiyoruz. Şu anda adada güvenlik tehlikesi var. Ekibim ve Show TV, birlikte bir toplantı yaptık. Bundan sonra adada güvenlikten emin olamayacağımız için Pascal Nouma'yı diskalifiye ettik."

ASENA

Survivor'ın Ünlüler takımında yer alan Dansöz Asena'da yarışmaya sürpriz bir şekilde veda etmişti. Elenmeyi beklemeyen Asena "Benim gibi birisinin elenmesine şaşırdım. Ben bir hata yapmadım. Oyunsa oyun güçse güç.. Oylamada kadın - erkek savaşı olmuş olabilir." demişti.

NİHAT DOĞAN SEVİNÇTEN ZIPLAMIŞTI

Acun Ilıcalı'nın un elenen yarışmacıyı açıkladığı anlar, ilginç tepkilere de sahne olmuştu. Asena ile bir türlü yıldızı barışmayan Nihat Doğan, Asena'nın elenmesi karşısında sevincini yerinden zıplayarak göstermişti.

3-EBRU DESTAN

Nihat Doğan, dokunulmazlık oyununu kazanmış ve Tefik'i koruma altına alarak rakiplerini zor durumda bırakmıştı. SMS oylamasına kalan ikili ise Ebru Destan ile Özge Ulusoy olmuştu. İki mankenin karşı karşıya geldiği oylamada adadan gidecek isim belli oldu ve Ebru Destan yarışmaya veda etmişti.

4-ÖZGE ULUSOY

Survivor'un 9.Eleme haftasında Ebru Destan'dan 1 hafta sonra adaya veda eden isim ise manken Özge Ulusoy'du. Ulusoy, Nihat Doğan, Taçmin, Derya Büyükuncu ve Taner'in son 4'e kaldığı yarışmada adaya veda eden isim olmuştu.

2.SEZON
MUSTAFA TOPALOĞLU

Survivor'ın 2.sezon Gönüllüler takımında yer alan Türkücü Mustafa Topaloğlu da adada yaklaşık 2 ay dayanabilmişti. Gönüllüler takımından Cevher ile SMS'e kalan Topaloğlu adaya veda eden isim olmuştu.

Mustafa Topaloğlu adadan ayrılırken yaptığı veda konuşmasında kimseye kırgın olmadığını söylerken, Topaloğlu'nun adadaki yakın arkadaşı Alp Kırşan ise gözyaşlarına boğulmuştu.

2-ALMEDA ABAZİ

Yine ünlüler takımında yer alan Almeda Abazi de Survivor'da kalan 2 kadın yarışmacıdan birisiydi. Begüm ile rakip olan Abazi, adaya erken veda eden ünlüler arasında yerini aldı. Almeda SMS sonucu adaya veda ederken ise gözyaşlarını tutamamıştı.

3-MERVE BÜYÜKSARAÇ

22 yaşındaki manken Merve Büyüksaraç'da 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2' yarışmasından hüzünlü bir şekilde veda etmişti. Adadan döndüktan sonra ilk kez konuşan Büyüksaraç, 'Orada huzuru kaçıran kimdi?' sorusuna ise şu yanıtı vermişti:
-
Adada huzuru kaçıran Mustafa Topaloğlu'ydu. Göründüğü gibi babacan, sevecen değil. Şimdi herkes Alp'e şaşırıyor. Alp'in karakterini biz görüyorduk. Montajlarla en kötü insanı en iyi, en iyi insanı da en kötü gibi gösterebilirsiniz. Ben şaşırmıyorum.

4-ALP KIRŞAN
Yakından tanıdığımız Alp Kırşan'da Survivor'da sinirlerine hakim olamamış ve yarışmayı yarı finalde bırakmıştı. Kırşan, oyun sonrası arkadaşlarına sitem ederek "Yeter artık benim adımı yazın gitmek istiyorum" demişti.

3.SEZON

LARİSSA GACEMER
2013 yılında Survivor Ünlüler takımında yarışan Larissa Gacemer'de adaya veda eden 2.ünlü olmuştu. 38 günlük Survivor macerası ile adını adaya kazıyan Gacemer Survivor'dan elendikten sonra ilginç açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

'ÇOK PİS'
Dağhan'ın karizmatik birisi olduğunu anlatan Gacemer, "Dağhan komik ama hiçbir şey yapmıyor. Çok güzel uyuyor vallaha, profesyonel. Ama komik bir insan. Pis, çok pis..." Larissa, Survivor adasında her şeyin doğru ve gerçek olduğunu mizansen olmadığını da sözlerine eklemişti.

ERHAN YAVUZ
Survivor'ın 2013 yılında yer alan at yarışı camiasının sevilen ismi jokeyi Erhan Yavuz'da SMS oyları sonucu adaya veda etmişti.

BENNU GEREDE

Oyuncu Bennu Gerede de Survivor'ın 3.sezonunda ünlüler takımında yarışmıştı. Gerede, 67 günlük ada macerasının ardından SMS sonucu elenerek Survivor Ünlüler-Gönüllür'e veda etmişti.

Bennu Gerede, eleme sonrası açıklamasında;

'Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun bir şey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlamıştım. Duygu çok hırslı birisi olduğu için her oyunda oynamak istiyordu. Ben rahatsızlanınca oynayacak kimse bulamadı ve fevri davrandı. Kırıcı laflar söyledi ama o benim muhatabım olamaz. Ben asla böyle konuşmam bir insanla, aslında söylenecek çok söz var ama ben öyle bir insan değilim.'demişti.

IRMAK ATUK
Survivor'ın 2013 yılında Ünlüler takımında yer akan Irmak Atuk'da halk oylaması sonucu adaya veda etmişti. Atuk veda konuşmasında: 'Sonuçta buraya gelirken bir hedefim vardı, o hedefe ulaştığımı düşünüyorum 90 gün bu adada kaldım. Dengelerin eşitlenmesi için benim gitmem gerekiyordu. Ayrıldığım için tabii ki buruğum finali de görmek isterdim ' demişti.

4.SEZON
İSMAİL BAKİ TUNCER

Survivor'ın 2014 yılı 4.sezonu Ünlüler takımında yer alan İsmail Baki Tuncer'de konseyde yapılan SMS sıralamasında 6.sırada kalarak adaya veda eden isim olmuştu. Eleme gecesinde Tolga Karel, İsmail Baki TUncer ve Ahmet Dursun aday seçilmiş, dokunulmazlık oyunun kaybeden ünlüler takımı İsmail Baki'yi elemişti.

2-SERENAY AKTAŞ

Survivor'da Ünlüler takımında yer alan bir diğer isim ise Serenay Aktaş. Yapılan Ada konseyinde en çok Tolga Karel'in ismi çıkmış, Ünlüler Takımı'nın kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Merve Aydın olmuştu. Karel'in karşısına Serenay Aktaş'ın ismini söylendi. SMS sıralamasında daha az oy alan Serenay Aktaş adaya veda eden isim olmuştu.

3-TOLGA KAREL

Survivor'da 4.sezona damgasını vuran bir diğer ünlü isim Tolga Karel'de adada yaklaşık 3 aya yakın bir zaman sonra veda etmişti.

VE 5.SEZON

YILMAZ MORGÜL
Survivor'ın 5.sezon Survivor'a geçtiğimiz haftalarda da Yılmaz Morgül veda etmişti. Yarışmacılar arasında yapılan oylama sonucunda ilk olarak Yunus Günçe eleme potasına girmişti. Bireysel dokunulmaz olan Nagihan ise eleme potasına Yattara'yı sokmuştu.Halk oylaması sonucu Avatar Atakan birinci çıkmıştı. Atakan, eleme potasına Yılmaz Morgül'ü göndermiş ve üç yarışmacı arasında yapılan oylama sonucunda en az oyu alan Yılmaz Morgül adaya veda etmişti.

MEHMET ÖZYAY

Survivor'a Salı günü veda eden isim ise Mehmet oldu. Halktan gelen sms oyları sonuçları açıklandı. İlk konseyde Tuğba Özay ile Yunus Günçe aday olmuştu. Ancak sms oylaması sonucu Tuğba Özay'ın birinci olması tüm dengeleri değiştirdi ve Tuğba Özay eleme potasına Mehmet'i soktu. Böyle bir durum gerçekleşince sms oylamasında ikinci olan yarışmacının da bir isim söyleme hakkı doğdu. Sms oylaması sonucunda ikinci olan yarışmacı ise Ezgi Avcı oldu ve oda eleme potasına Nagihan'ı soktu.

Yunus Günçe, Mehmet ve Nagihan arasında yapılan oylama sonucu en az oyu alan Mehmet, Survivor adasına veda eden isim oldu.YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
birde semih gitse ada dahada güzel olacak
VAY BE NE MEMELEKET AMA YAV MİLLETİN DERDİ YOK GİBİ BİRDE BU PROGRAMLARLA OLMAYAN HAFIZAMIZI TAMAMIYLA KÖRELTİYORLAR YAZIK BİZE ....
Geri Dön